Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a különbség az amnioscopia...

Mi a különbség az amnioscopia okozta vérzés és a méhlepény leszakadása kozta vérzés között?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ma magzatvíz-vizsgálaton voltam, és még most este is vérzem, igaz, csak enyhén és már inkább barna. Gondolom ez valóban a vizsgálattól van még mindig, de attól félek,hogy ha esetleg más okozza, ami miatt be kellene rohanni a kórházba, akkor nem tudok majd róla. Úgy tudom a méhelpény leszakadása erős vérzést okoz, de szeretném ha valaki akivel már előfordult, leírná milyen az.
2008. okt. 10. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden úgy van,ahogy írtad.Nekem 3* nézték a vizet.Közvetlen utána én is nagyon véreztem,főleg amikor emiatt elment a nyákdugó,de utána tompult.Viszont volt olyan szobatársam a kórházben,aki még másnap is kicsit vérzett.Ne aggódj és pihenj sokat.
2008. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepény leszakadása,hirtelen,nagymennyiségű, élénk szinű vérzéssel/nem barnával/ jár.Nem feltétlenül kiséri fájdalom.Ha előfordul,nem téveszted össze semmivel, egyből tudni fogod hogy gond van.
2008. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a második válaszoló is írta. Hirtelen nagyobb mennyiségű és piros színű vérrel jár a lepénylevállás.
2008. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)
2008. okt. 11. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!