Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan szörnyű dolog, ha én...

Olyan szörnyű dolog, ha én nem akarom azt, hogy a párom a szülésnél velem legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem, ha látják, hogy szenvedek, feszengenék, nem tudnék rendesen koncentrálni, félek zavarna a koncentrálásban, azon aggódnék, hogy hogy nézek ki, stb, de nem akarom megvonni sem tőle, nagyon megbántanám vele, ezt láttam rajta, majdnem sírt:(
2010. ápr. 28. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem könnyű a helyzeted.

Az én párom először vonakodott a dologtól, most úgy áll a dolog, hogy bejönne ő is. Én nem kényszerítem semmire, ha ott leszünk majd eldöntjük.

Azt próbáld esetleg mérlegelni, hogy neked volna rosszabb, ha ott lenne, vagy neki ha nem?

Igazán hasznosat nem lehet ilyen esetben tanácsolni.

Én is utálom, ha van v-mi bajom és nézik, ahogy szenvedek, de arra jutottam, hogy együtt "hoztuk össze", együtt örülünk neki mikor kinyomja magát a hasamon, ezért úgy gondolom együtt jobban végig csináljuk a születését is.

33 hetes km

2010. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!