Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor már látszik a baba...

Amikor már látszik a baba feje, onnantól kezdve mennyi idő még teljesen kijön?

Figyelt kérdés
Amikor már a feje teljesen kint van akkor kihúzzák vagy még nyomni kell? Az könnyű?
2010. ápr. 25. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát az idő sok mindentől függ. Nekem sajna a válla elakadt, azt hittem szétszakadok, mire kijött az egész teste :-(
2010. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha már a feje kint van akkor egy vagy max 2 nyomás és nyomás alatt huzzák, kicsuszik szinte. de nézz videokat a neten.. ha a feje kint van akkor már jo v agy:)
2010. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem pnnantól 5 fájás és 20 perc volt. Elfáradtam nagyon akkorra, egyébként elég lett volna 3 fájás is.
2010. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, amikor kint van a feje, onnantól már csak fél fájás volt, és max 1 perc. Összekevertem, onnantól írtam, ahonnan látszott a feje, és szétkapták az ágyat.
2010. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az már nagyon könnyű volt, alig kellett nyomni, szinte kicsusszant magától.
2010. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vizben szultem es miutan a faja kint volt a kovetkezonek kijott az egesz teste.

Nekem azt is nyomni kellett teljes erobol, de akkor mar annyira extazisban vagy, hogy nemsokara a kezedben lesz a baba, hogy nem tunik 1 masodpercnel tobbnek.

2010. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Első vagyok,

Látom csak én szívtam meg. Sokáig tartott, legalábbis én úgy éreztem. Addig azt mondták minjárt kint a feje és túl vagyunk rajta. De a válla nem fért ki :-(. Akkor közölték, hogy ne nyomjak, a doki és a szülésznő lent matatott. Akkor jött a gátmetszés, amit addig megúsztam.

MEgkrdeztem most a férjemet, azt mondta kb. 10 perc volt mire kiszabadították az én csöppségemet (4950 gramm)

2010. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso nyomas utan latszott a feje de onnantol meg kozel 1 ora volt mire a kezemben foghattam!
2010. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem soknak tűnt, míg mondogatták, hogy látszik, igen, látszik...Csak nyomtam és nyomtam szinte egyfolytában. Aztán lenéztem és megláttam a fejét, gondoltam itt már nincs mese, ki kell juttatni onnét szegényt, nyomtam egy jó nagyot és ki is csusszant. Kb. 10 másodperc volt szerintem. És nagyon könnyű! A feje a legnagyobb, ha az kint van, már nem kell még jobban tágulni a hüvelynek.
2010. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En irtam a vizben szulest.

Aki irta, hogy beszorult a baba valla:

En megertelek.Szornyu erzes lehetett.Nalunk a feje nem akart kibujni, mert nem tagulam ki. Meglatta a ferjem a kis fejet es mondta, hogy nemsokara kint van.A parom szerint 45-50 perc volt a feje amire kibujt.Akkor szetrepedtem.Mivel mar marhara untam a kovetkezonel minden erommel nyomtam es egy nyomasra kirepult az egesz teste.Vizben szultem es alig birtak elkapni.2 szuleszno volt Velunk.Utolag bevallottak attol feltek, hogy a lanyom beveri a fejet a medence falaba, mert ugy repult ki.

Na akkor en is megremultem, hogy mit tettem volna Vele azert, hogy en ne szenvedjek tovabb.

41 ora volt a vajudasom es masik kozel 1 ora a kitolasi resz.

De a fejetol nalam tenyleg csak par pillanat volt addig, hogy megszulessen.

2010. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!