Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nekem a császár után sajna...

Nekem a császár után sajna savó ürül a sebből (2 hete szültem). Meddig fog ez tartani? Valaki vigasztaljon meg. Toxémiás voltam. Ödémás volt a hasam.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Fordulj orvoshoz.Én is császárral szültem, kórházból jövet már varras volt a sebem. Toxémia ide vagy oda. Az orvosod nem mondott rá semmit?
2010. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a "savó ürül a sebből"? Nekem volt hasműtétem (vakbél) és nekem gennyes volt. Kb 2 hét után visszamentem a dokihoz megmutatni a sebemet, mert aggasztott, hogy nem gyógyul. Megnyugtatott, hogy hamarosan rendbe jön. Szerencsére kb 3 nap múlva hegesedett is. Szerintem Te is mutasd meg dokinak. Lehet, hogy a körzetinek is elég. Ja, amúgy állítólag nekem hiányik, vagy legalábbis kevesebb valami van a szervezetembe, ami a sebek gyógyulásáért felelősek, és ezért minden sebem lassabban gyógyulnak, mint más embereknek. A sebemmel kicsit késöbb bőrgyógyászhoz is elmentem, ezt Ő mondta.
2010. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mutasd meg dokinak.én is toxémiás voltam,császárral szültem,de 4 nap múlva varratszedéskor sem volt vele gond.
2010. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg dokinak,én is toxémiás voltam,20 liter víz volt rajtam,császároztak. Nekem drén cső volt a hasamban 4 napig a műtét után,hogy tudjon ürülni aminek kell.
2010. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt bent cső és ürült is bele.Csodálkoztam néhány anyának nem volt,talán orvosa válogatja!Nekem se volt gond vele,második baba után mikor varratot szedett le se ragasztották olyan szép volt!Doki mindenképp mert nem normális ha "levedzik":-(
2010. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia.ezt én sem értem..........de nekem váladékozott a sebem és elmentem dokihoz és 3 helyen szétvált a heg.kaptam rá augmentin kezelést és gyönyörű a hegem.ja felszívódó varratom volt neked?

üdv.7,5 hós kisfiú anyukája

2010. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!