Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen is lehet a nyákdugó? 37...

Ilyen is lehet a nyákdugó? 37 h km

Figyelt kérdés
Tegnap este a wc papíron vettem észre egy fehéres egybe nyákos darabot, amiben nagyok kevés vércsík is volt. Nem volt nagy, lehet ilyen - lenézést a fogalmazásért -? Egész terhességem probléma mentes volt, soha nem véreztem, nem barnáztam. A jóslókon kívül panaszom nincs, azóta sem volt semmi. Akinek darabokban megy el a nyákdugó, az minden alkalommal észleni, akárhányszor wc-re megy? Segítségeteket köszönöm!
2010. márc. 24. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,lehetett a nyákdugo,talán még nem vagy eléggé nyitva és azért csak egy kicsi.Lányommal vagy 3-4szerre ment el.Könnyű szülést:-)
2010. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem hetekig távozott de csak fehéres volt akkor kezdtem el nyílni is,aznap amikor megszültem volt véres is ez a fehér "izé"
2010. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!