Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez a folyás?

Mi lehet ez a folyás?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ide írom,csak bízom benne ez NEM nyák dugó.

Lassan egy hónapja,heti egyszer folyik belőlem valami,ami majdnem olyan mindt a zselé,vagy szelatin,vagy gumi.Mármint az állaga.

A színe vaj színű,nyúlós.

Szaga nincs.Mi lehet ez?


2010. márc. 23. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a nyákdugó,de pontosabbat csak a doki tud neked mondani.Ha nyugtalanít,inkább nézesd meg,az a biztos.
2010. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 picihasim ***** válasza:

Szia. Nekem tegnap óta távozik ilyen. Amolyan vanília puding szívű volt és kocsonyás. Ma meg arra keletem, hogy barnás és véres folyásom van. Tehát nálam tuti a nyákdugó az. Én a 40-dik héten vagyok.

Sztem kérdezd meg az orvosodat! Hányadik hétben vagy?

2010. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vok.Hányadik hétben vagy?
2010. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

31 hetes vagyok.

Igen akár a vanilia pudingra is hasonlíthatnám.

Már van egy gyerkőcöm aki 1 éves múlt,mielőtt ő jött egyértelműen felismertem.

Nálla ilyenre nem emlékszem max 1-2 szer.

De most többször is előfordult már.

Köszönöm a válaszokat

2010. márc. 23. 10:53
 5/8 picihasim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezd meg a dokit, lehet neked is távozik a nyákdugó csak lassan, vagy csak ilyen a folyásod. Kérdezz rá.

40 hetes km

2010. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért bízom benne hogy nem az,mert abszolút nem piros vagy barna,hanem (vicces)de szép színű.
2010. márc. 23. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem a terhesség alatt felborult a ph-d. használj lactacyd feminát vagy más dowe mosakodógélt, hogy helyreálljon a ph. ha két-három napon belül nem múlik, irány a doki!!!!!!!!
2010. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, kb 35. héttől. Kórházban voltam már, és megnézett a doki, és nem a nyákdugó volt!

Az első babámmal egyszerre távozott, ott egyértelmű volt, de a másodikkal nekem sem volt egyértelmű.

szerintem a doki mond majd biztosat


A 40 hetes kismamának viszont lehet, hogy a nyákdugó, és hamarosan baba :) Könnyű szülést :)

2010. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!