Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felszívódó varratoktól hogyan...

Felszívódó varratoktól hogyan lehet (ne) megszabadulni?

Figyelt kérdés

2 hete szültem hüvelyi úton.Méhszáj,és húgycső repedésem volt,a dokim 2-2 varrattal tette helyre.Azt mondta,hogy nem szedi ki,mint a gátvarratot,mert ezek felszívódnak.

De mikor???

Több rokon is azt mondta,hogy ki fognak potyogni,csak az a része szívódik fel,ami a bőrben van,a többi kiesik.

Mostanra annyira böknek,hogy majd megőrülök.

Ürítéskor nem okoz gondot,de üléskor,menéskor annyira szúr,hogy már majdnem elviselhetetlen.

Valaki adjon tanácsot,mivel kezelhetném,hogy felpuhuljon!!!

Köszi


2010. márc. 21. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz és kérd meg vegye ki.Ne szedd ki magadnak mert lehet rosszul szakad vagy bármi történhet.Lehet nagyon szorosra húzta.A langyos vizzel zuhany puhítja-ideig-óráig.....
2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet szedni, kicsit mozgasd meg, simán ki kell jönnie annak, ami nem belül van. Nekem a hasamon volt egy darab császár után, a doki csak megfogta két ujjal, és kiszedte. Nem fájt.
2010. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 1 héttel varrták újra a gátat (vérzés miatt) és lett 2 varrat a hüvelyben is, amit nem szedtek ki. Majdnem a 6 hetes kontrollra esett ki magától. Szerintem is menjél vissza a dokihoz, és szedesd ki ha fáj.
2010. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mint utóbb kiderült négy varrat, ami bent maradt. Nem vártuk meg az 5 hetet sem, együtt voltunk a férjemmel, és három alkalom után kipotyogott minden alkalommal egy vagy kettő. Mondjuk nekem nem böktek. Menj vissza és nézesd meg szerintem is, ha ennyire nem jó!
2010. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

magadtól semmiképp se állj neki kiszedni!

nekem is kipotyogtak,szerencsére nem szúrtak meg ilyesmi, csak alig tudtam járni,meg ülni :)

menj el az orvoshoz,és mond el neki ezt, biztos igazít rajta,vagy kiveszi

2010. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj vissza a dokihoz, de FLP-s aloe vera first-tel fújd, én is azt használom.

Én is két hete szültem, már kiesett minden varratom, igaz a gátamat varrták pár öltéssel.

2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!

Valószínű az lesz,hogy vissza megyek hamarabb,mert ez így nem jó.

2010. márc. 22. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!