Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csupa Szt. Imrés kérdés. Ha...

Csupa Szt. Imrés kérdés. Ha XI. ker. -i a lakcímem akkor alapból oda tartozom?

Figyelt kérdés

Aki a Szt. Imrében nem fogadott orvost, annak a vizsgálatoknál, terhesgondozásnál hogyan mentek a dolgok??? Adott vizsgálatra csak úgy odament aztán aki éppen akkor rendelt annál megejtette a vizsgálatot? Minden vizsgálathoz más dokit kap ilyenkor az ember? Van vmi sorszám a terhesgondozáskor, vagy akinek nincs választott orvosa az a legvégére kerül és órákig vár egy-egy UH-ra?

Ha csak szülésznőt szeretnék fogani, annak mi a módja a Szt. Imrében?

Azt hallottam a vajúdóba nem jöhet be Apuka. Ez igaz? Egyáltalán mi pontosan a vajúdó, mert volt aki azt mondja a vajúdó csak annyi ahol a CTG/NST-ket csinálják. Az előző szülésnél nekem végig ott volt a férjem, nem volt olyan, h ide-oda nem jöhet be (kútvölgyi)


2010. márc. 21. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én januárban szültem a Szt. Imrében. Nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is. Lakhely szerint is a kórházhoz tartozom és a dokim is ott van.

Terhes gondozás a Fehérvári úton van és a ha nincs választott dokid, akkor aki éppen rendel ahhoz kerülsz. Ott kellene jelezni, hogy a szt. Imrében szülnél.


Nekem a dokim adott volt, mert 11 éve hozzá járok. Ő tanácsolta, hogy melyik szülésznőt válasszam. Meg kell, hogy mondjam, a lehető legjobb döntés volt. Fantasztikusan nagy segítség volt a szülés során a dokim és a szülésznőm is. Csak magas lativuszokban tudok róluk beszélni.


A kórház nagyon tiszta, rendezett, higénikus.

A vajudó egy 5 ágyas szoba, ahol felvétel után vannak a szülőnők és az "első fájások" ott is vannak. Ha kell ott is csinálnak nst-t. Ha már elég tág vagy, akkor visznek át a szülőszobára. Mindkét helyen ott lehet az apuka. Csak ruhát kell neki felvennie. Azt nem adnak ott hanem a patikában kell venni. kb. 1500 forint.


Remélem tudtam segíteni. Könnyű szülést:-)

2010. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. hihihi:-D az első fájások, nekem azok 12 órán át otthon voltak és 4.5 ujjnyira nyitva érkeztünk a kórházba. Akkor a vajúdót gondolom én ezúttal is kihagyom :DDD
2010. márc. 21. 09:55
 3/4 A kérdező kommentje:
a vizsgálatokra nagyon sokat kell várni a terhesgondozáskor?
2010. márc. 21. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve szültem a szt. Imrében, nem volt orvosom. Terhesgondozásra a fehérvári útra jártam, de nem kell mindig máshoz menni. Kérheted hogy kihez adjanak időpontot (nekem szerencsém volt, mert végül annál is szültem akihez terhesgondozásra is jártam)

Uh-ra telefonon kérsz időpontot, az is a fehérvári úton van, és ált-ban nem kell sokat várni.

Szülésnél nekem nagyon jó tapasztalataim vannak. Mindenki állati kedves volt, senki nem éreztette, hogy nekem nincs orvosom. Mivel volt egy kis komplikációnk, végül az egész osztály ott volt :-)

Amikor én szültem akkor vajúdóba tényleg nem mehetett be az apa, de te kimehetsz a folyosóra, ha nem vagy ágyhoz kötve az nst miatt.

A szülőszobák nagyon barátságosak, és apa beöltözve mehet be hozzád, szülés után a 2 órás pihi alatt is veletek lehet.Ha nincs gond a babaával nem viszik őt el vele együtt mehetsz majd át a gyermekágyra.

Remélem segítettem.

2010. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!