Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik olyankor ha nem...

Mi történik olyankor ha nem veszem észre hogy szivárog a magzatviz?

Figyelt kérdés
Igaz még nem kéne,holnap töltöm a 32.hetet,de valahogy rámjött ez a rossz érzés.A babának lehet baja tőle?Vagy beindul a szülés?Betét van bent mindig,mivel a terhesség eleje óta nagyon sok a folyásom(sárgás)és emiatt.Észrevenném a betéten is?Első babám ezért nem tudom,köszi a választ előre is.
2010. márc. 21. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ne izgulj, észre fogod venni, és nem kell parázni,hogy nem tudod mikor indul be a szülés. én előbb mentem be,mithogy szülnöm kellett volna, 1 nappal, de már voltak előjelei. (első baba)

barátnőmnek szintén első baba volt, és a magzatvize ment el a reggeli pisilésnél, szóval észrevette.

majd elmegy úgyis a nyákdugó is, vérezhetsz, vagy görcsölhetsz majd...egy csomóféleképpen elindulhat.


mindenképp észre fogod venni.

2010. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. márc. 22. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az éjféli pisinél ment el a vizem (1.baba), nem is tudtam, hogy az volt. Utána jöttek a fájások, bementünk a kórházba, ott mondták, hogy már elfolyt a magzatvíz a pisikor.
2010. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!