Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem, elég nagy a...

Egy hete szültem, elég nagy a vágás is. A gondom, hogy nem is annyira a gátseb, inkább a fenekem fáj, illetve, hogy olyan zsibbadt. érzéketlen valahogy. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A széklet tartása ill.kinyomása se egyszerű. Van-e valaki hasonló tapasztalattl? Mennyi idő múlva állnak helyre ezeknek az izmoknak a működése vajon?
2010. márc. 20. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szültem, de már nem tudom pontosan mikor lett jobb. Én is nagyon sokat szenvedtem vele. Kb. a 6 hetes kontrollnál már normálisan tudtam WC-zni.
2010. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aranyér, vszínűleg belső ha tapintással nem érzed. kúp és kenőcs, hamarosan javulni fog.
2010. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én két hete szültem és már majdnem teljesen ok minden. Egy hete még én is nagyon szenvedtem és nem a gátsebbel, hanem a fenekemmel. Széklet még nehezen van, de legalább nem fáj. Még pár nap és rendbe jössz!
2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

12 napos volt a babám, mikor este úgy fájt a varrat, hogy azt hittem kiszakad a belsőm. Nagyon fájt, már vissza akartam menni dokihoz, de reggelre mintha elvágták volna, onnan rendesen tudtam ülni. Székelés is jobb lett, de kitörölni magam nem volt ugyanaz még 4-5 hónapig. Kb fél éves volt a lányom,mire úgy éreztem hogy teljesen a régi vagyok, testben, lelekben, mindenben.

Most meg kezdem előlről. :-)

16 hós kislány, és 15 hetes ikres kismama

2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Szóval 16 hós a kislányom, és ....
2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!