Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hugomnak 2 hete van hátra, ma...

Hugomnak 2 hete van hátra, ma volt UH -on és faros fekvést mutatott, ( 1 hete még nem ) ez tuti császár lesz? Féltem h igen.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
A császáros anyák is anyák! Eleve a hozzáállással van gond, nem kellene már a szülés előtt sajnálni, ezzel csak erősítitek benne a negatív gondolatokat. A szülés a baba világrajöveteléről szól, nem pedig anyuka "élményeiről". Az epiduráltól meg nincs mit félni, próbáljatok meg pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz mert hónapokig tartó lelki agonizálás lehet belőle. Komolyan.
2010. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félteni. Nekem végig faros volt, császárral született a lányom. Én nagyon gyorsan felépültem, el tudtam látni a babámat, másnap előtejem volt, 3. napra belövellt a tejem. Másnap már a babámmal jöttem-mentem nem görnyedve. Igaz fáj utána, főleg az első és második felkelés, de hát a szülés is fáj.

Egyik barátnőmnek 36. hétig forgolódott a babája, és utána faros maradt, császározták. Még jó, mert teljesen rá volt tekeredve a köldökzsinór. Mivel már nagy a baba, még ha be is fordul, lehet hogy belegabalyodott a köldökzsinórba és akkor jobb a császár. Én inkább ettől félnék.

Üdv. egy nagyon boldog 6 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kell állandóan fennakadni a császáros szülésen, én ugyan spontán szültem 2 gyerekemet, de ha császárral kellene akkor sem érezném magam kevesebbnek. Itt a baba a lényeg, hisz nem csak mi szenvedünk, hanem ő is, főleg egy faros szülésnél.
2010. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Visszatérve a kérdésemre 1.5 hét után megint befordult, nem kellett császározni, igaz 1 hetet tulhordta és megszülte 2.5 ora alatt szép kis fiu lett.

Nem a császárral szülök ellen vagyok, nekem akkor is olyan csodaszép a gyerek, illetve, akkor is egy nagyszerü tesom lett volna, lehet félreértettetek, csak féltettemcsak a hugom :) De már minden rendben, egészségesek!!

És itt üzenem minden most szülöknek, és a CSÁSZÁRRAL szülöknek is ha meg lesz a baba mindent elfelejtenek, minden fájdalmatt, az örörm nagyobb annál, ha meg van a pici !!

2010. ápr. 27. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!