Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hugomnak 2 hete van hátra, ma...

Hugomnak 2 hete van hátra, ma volt UH -on és faros fekvést mutatott, ( 1 hete még nem ) ez tuti császár lesz? Féltem h igen.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Farosan is meg lehet szülni de őszintén szerintem jobban jár a császárral,ha addig nem fordul be a baba.Ilyenkor már nem nagyon szoktak.
2010. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én is ugy gondolom 1-2 hét alatt nem fordul be, de utolso hetekbe miért fordul át nem értem, eddig végig ugy feküdt :(
2010. márc. 19. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, befordulhat. (1 hét alatt is megfordult). Lehetséges megoldás még, hogy befordítja az orvos szüléskor (kézzel), nekem 7-szer próbálkozott a prof. Én ezt átéltem, de nem kellett volna engednem. A szülésről ez az egy rossz emlékem van. Kimondhatatlan fájdalom.
2010. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell félteni ? Én ezt nem értem ,csodálatos érzés az anyaság ,és semmivel sem vagyunk se többek ,se kevesebbek a császárszülés miatt !
2010. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor félteném, ha nem császároznák meg hanem hagynák kínlódni természetes úton.
2010. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó: azért félti, mert nehezebb a felépülés csaszi után, 3-nál több gyereket nem ajánlanak az orvosok ezután szülni, lelki tényezők stb... - emiatt nem kell felkapni a vizet!

Még befordulhat, de sok nő meg tudja szülni farosan is a babáját. Orvosa válogatja, de ez valószínűleg közvetlenül a szüléskor fog kiderülni. Hallottam én is a befordításról, és annak "kellemetlenségeiről"... hát nem kellemes, viszont néha bejön. Persze függ a baba méretétől is. Sok sikert!

2010. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ne értsd félre ! Én nem igazán a császártol féltem, mert ugy is meg lesz a gyerek csak ö fél hogy nem lehet apás szülés, meg hogy epidurális fájdalomcsillapitás, meg az egésztöl hogy nem spontán lesz.

Én meg probálok lelket önteni belé.

2010. márc. 19. 20:44
 8/14 A kérdező kommentje:
Általában én ugy tudom ma már ( Debrecenben ) nem hagyják farosan szülni az anyákat, legálább is remélem
2010. márc. 19. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én három hónapja szültem Debrecenben a klinikán.Első baba és nem emgedik megszülni a faros babát hanem császároztak engem is.Nekem végig faros volt a baba.Nem olyan vészes a császár mint amilyennek sokan gondolják.

Üdv.

2010. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy ! amugy kinél szültél ? ha lehet megkérdezni ?
2010. márc. 19. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!