Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nöi nemi szerv tényleg...

A nöi nemi szerv tényleg felgyogyul egy szülés után teljesen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen.
2015. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy nem marad maradando károsodás vagy bármi?
2015. nov. 12. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A szülés nem betegség.
2015. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Embere válogatja. Ez olyan mint a stria, genetika, hajlam és szerencse kérdése.

De egy jó orvos sokat dob a dolgon.


Én cafatokra repedtem, mert komplikáció miatt épphogy teherautó nem tolatott fel, viszont nagyon jó sebész az orvosom és precízen összevarrt mindent. 2-3 hónap után olyan volt, mint előtte, pedig majdnem egy liter vért vesztettem.

2015. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

gyógyulni éppen felgyógyul teljesen..

csak az megeshet hogy ne olyan lesz mint volt előtte

2015. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Engem kicsit vágtak, a varrat helye látszik még, illetve a tágasság még nem ugyanolyan, mint előtte, de majd rendbejön (5 hete szültem, 1. baba). Fentebbi vàlaszolónak igaza van, ez regenerációs képesség, rugalmasság, orvos, szülésznő és a szülés mikéntjének a kérdése is egyben sajnos..na meg hogy hanyadik szülés.de ha minden rendben megy, akkor alapvetően semmiféle maradandó károsodásnak nem kéne lennie.
2015. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
En 16 honapja szultem. 176 cm vagyok 53 kg es 83 csipovel.Borzalmasan vekony alkat. Szoval sose gondoltam volna hogy kepes leszek egy gyereket megszulni. Amde... 3 nyomasra kinyomtam a babymet. Gatvedelemmel szultem, de voltak azert kis serulesek, 2 kicsi repedes belul amit varrtak. De semmi problemam nem volt veluk, nem ereztem ott lent fajdalmat a szules utan. Viszont a szex nem ment kb 5 honapig, erzekeny volt nyilvan. Latszatra semennyire nem valtozott, talan en latok kulonbseget nagyon picit a huvelybemenet nagyob lett, de a ferjem pl nem latja. Es igen teljesen felgyogyul. Nekem pl a szex meg jobb is lett mint elotte! :)
2016. jan. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!