Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem féltek a meleg fronttól...

Nem féltek a meleg fronttól hogy előcsalogat néhány babát? 37 km

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy értelmezem hogy a kérdező arra gondol hogy a melegfront hatására sok kismamánál fog beindulni a szülés, ilyen előfordul, van hogy megtelnek a kórházak szülő nőkkel. A 37 km az meg szerintem 37 hetes kismama, de nem biztos...
2010. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetes kismama vagyok, és pont ezen a kérdésen gondolkodtam én is. Ilyenkor amikor a frontok jönnek-mennek elég sok babuci születik hamarabb. Hát remélem azért nem pont húsvétkor szülök amikor a dokim elutazik ... :(
2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 37 hetes vagyok, és már megfordult a fejembe, hogy nézem az időjárásjelentést, hogy mikor van front. :) Álítólag tényleg hatásal van a szülés megindulására. De egyenlőre nem érzem, hogy sietne kifele. :)
2010. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A melegfronttal kapcsolatban nekem az első babám is melegfrontkor született,igaz napra pontosan.Én is parázok 1 kicsit a hétvége miatt.
2010. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért még 37 hetesen nem hiszem, hogy kibújna a frontra, max. Te érezheted magad rosszabbul, ill. a baba lehet lassabb, vagy éppen aktívabb. Akinek már eljött az ideje, rendszerint azoknak az "utolsó csepp" a pohárban a front. Ne aggódj!
2010. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a front miatt változhat a mozgása is?

Én is hallottam egyébként, hogy ilyenkor többen szülnek, de most három napja inkább azon pánikolok, hogy alig mozog a picurka. Lehet, hogy ez csak a front miatt van?

2010. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron szültem júliusban, borzasztó nehéz volt a végén, 4 kilós baba, óriási has, alig tudtam menni, vizesedés, terhességi viszketést kaptam, stb, kértem a babót, hogy mihamarabb bújjon ki, jöttek mentek a melegfrontok, de ő megvárta a kiírt napot :)
2010. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a 21:21-esnek!

a babák a szülés előtti napokban belassítanak, mert már ézik, hogy lesz valami (ők okosabbak nálunk:-))! Lehet nálad már hamar itt az idő.

2010. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
21:21 vagyok! Köszi, hogy nekem is válaszoltatok! :-)
2010. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
37 kilométerre van a front, és jön a bölcsödés banda verekedni?
2010. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!