Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok szülésznőt a sote...

Ajánlanátok szülésznőt a sote Ien?

Figyelt kérdés
En Jánosi Ritát hallottam jónak, valószínüleg őt fogom felfogadni, de érdekelne nektek mi róla vagy a többiekről a véleményetek. Mennyi a tarifa?
2010. márc. 14. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Kovács Nikolettát fogadtam fel. Nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon jól elmondta mit kell csinálnom, végig odafigyelt ránk. Szabadságáról jött be. Nagyon érti a dolgát, tudja mit csinál. Tökéletes munkát végzett és a gyermekágyas osztályon is 2x meglátogatott. Tarifát nem mondott, azt mondta, hogy ezt ránk bízza, de több kismama azt mondta, hogy ő tiszteletdíjként 20-30-ig adnak.

2010. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, ki az orvosod. Ha megírod, tudok segíteni, hogy van-e neki olyan, akivel szeret vagy akivel nem.
2010. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Nagy Zsuzsanna segített a szülésben. Sziller doktor úrnál szültem, úgy láttam, Ők nagyon jól összedolgoztak. Én szülésznőt nem fogadtam, Őhozzá kerültem. Szerettem volna neki adni valamit, de utánna csak egyszer találkoztam vele a folyosón, akkor is rohant valahová.

Nagyon segítőkész volt, gondoltam, ha megint szülök, meg is kérem, hogy ismét Ő segítsen.

2010. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csepregi Anna volt a szülésznőm, nagyon profi, már a szülés előtt befektettek, úgy ismertem meg, többször meglátogatott az osztályon, felkészített a szülésre, semmi meglepetés nem ért, mindig akkor jött mikor szükség volt rá, és a doki is, végig a férjemmel lehettem, egy élmény volt a szülés így. Most is kismama vagyok de most is őt fogadtam meg, az eddigi terhesgondozásban is nagyon segítőkész, ja és kétszer volt is babalátogatóba, na ez a ritka jó szülésznő. A dokim Csaba Ákos, nagyon kedves,lelkiismeretes orvos, ja és egyik sem pénzéhes. Nagyon jó kis páros, csak ajánlani tudom. Számot, elérhetőséget e-mailben küldhetek.
2011. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. én december 20.án Dr. Balogh Beatrixnál szültem, nem kért pénzt és nagyon rendes aranyos volt. ajánlom ŐT! +++
2011. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!