Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszés helye örök...

A császármetszés helye örök életemre meg fog látszani? Sosem vehetek fel bikinit utána, vagy eltakarja a bugyi? Van akinek szép lett és alig látszik, vagy mindenképpen megmarad?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy gátmetszésem és az 2 hét után teljesen elműlt, semmi nem látszott és már borotválkoztam is 2 héttel szülés után, viszont egy pici anyajegyet amikor levettek egy nagy szétnyílt heg maradt vissza utána és az már sosem lesz szép! Függ attól is, hogy mivel varrnak össze? Egyszer damillal varrtak egyszer felszívódóval!
2015. márc. 17. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A szőr tetejének a vonalában vágnak egy kisebb lyukat manapság.
2015. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

áááá nincs az a mini bikini, amiből kilátszik :))) az enyém helyét észre se venni, kb. 8 centis csík "látszik", ha nagyon koncentrálok...

kb. a szeméremdombom felett van pont

szerintem max. az orvostól függ, de már mindenhol ennyire lent vágnak, én pont annyit, hogy a baba kiférjen

ja, és nekem ikreim vannak, és még így is gyönyörű a helye

2015. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni adottság is, hogyan gyógyulnak a sebhelyeid. A másik szempont, hogy milyen a császármetszés: ha van rá idő, akkor szépen vágnak, keresik a megfelelő helyet is. Ha az életed védelmében végeznek sürgősségi császárt, akkor erre nem tudnak annyira ügyelni, valószínűleg nagyobb lesz a vágás is, hiszen a gyorsaság a cél.
2015. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az anyajegyet bizonyára égették, annak szokott nagy lyuk maradni a helyén. Persze végső esetben plasztikai sebész is segíthet.


A császármetszést már a bikinivonal alatt (pesze attól függ mekkora bikinit viselsz! :D ) ejtik vízszintesen. Az izmokat is csak széthúzzák, nem vágják át. Így gyorsabban és szebben is gyógyul a seb.

2015. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eltakarja a bikini, de ha nem takarná akkor is még megtanulhatsz kevésbé hiú lenni :D
2015. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként kimetszették műtétileg az anyajegyet, nem égették, nyilván akkor nem lenne seb, mert olyanom is volt már...
2015. márc. 17. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon csúnya a hegem még két év utàn is. Egy hónap múlva lesz a köv. császárom, remélem szebbet varázsolnak.. Amúgy felszívódó varratom volt, a mostani dokim azt mondta, hogy az jobban irritálja a bőrt - most nem azzal fognak varrni..
2015. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!