Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37hetes vagyok ma nagyon...

37hetes vagyok ma nagyon sokat, sűrűbben mint 20 perc, keményedik a hasam. Pedig pihenek, nem csinálok semmi extrát. Mire készüljek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha van fogadott dokid, akkor szerintem hívd fel, és ő majd megmondja mit tegyél. Be kell-e menned a kórházba, vagy nem. Ha nincs dokid, és nem túl messzire laksz a kórháztól, akkor szerintem várhatsz az 5-10 perces fájásokig. Addig tusolj le, pakolj össze stb. Bár nem tudom, hogy a has keményedés fájásnak számít-e, mert nekem görcsölni szokott a hasamalja, meg a derekam is, és a dokim azt mondta, hogy ezek az ún. jóslófájások. Akkor kell hívnom, ha rendszeresen 5-10 percenként jönnek.

Minden jót nektek!

36 hetes kismama

2008. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!Nincs dokim,de ezt már tegnap is csinálta aztán elmúlt.

De mostmár fáj is,de szerintem még mindig nem elég erősen.

Az normális,hogy minden egyes összehúzódásnál folyik egy kevés előtej?

2008. aug. 22. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok! Ha elmúlt, akkor csak jóslófájásaid vannak, mint nekem. Tegnap azt hittem menni fogunk szülni, mert óránként jöttek a fájások, de aztán semmi. Ma is voltak, de semmi komoly. Az előtejre nem tudok mit mondani, szerintem normális. Nekem csak "kibimbisedik" a cicim, de nem folyik belőle semmi.

2008. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este hasmenésem is volt,borzalmasan fájt mindenem.Beültem a egy langyos vizű kádba,gondoltam mig a férjem haza nem jön aztán idulás a kórház.

De mire hazaért elmúlt.Éjjel is volt 1-2 keényedés,kis fájással,aztán megint semmi.

Meddig lesz ez igy??????

2008. aug. 23. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is küzdök ezekkel a gondokkal. Ez már így lesz szülésig! A kádba üléssel vigyázz, mert ha már elment a nyákdugód (amit nem biztos, hogy észreveszel), akkor könnyen kaphattok bacikat. Szóval maradj meg a tusolásnál.

Kitartás! Nemsokára meglesz a baba!

2008. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!Csak már kedzek fáradni.:(

Neked is könnyű szülést!!

:)

2008. aug. 23. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 37 hetes vagyok, és nekem is keményedik a hasam nagyon sűrűn, éjszaka is, amikor megmozdulok, szinte mindig, de ezzel ki lehet huzni végig, az első terehességemnél is kivittem végig. Már én is fáradok, nem bánnám, ha megszülnék már. Én nem igazán pihenek, jövök megyek, magnéziumot már nem lehet szedni, de nekem az orvosom nem is mondta, hogy feküdjek, v ilyenek, természetes a vége felé.

Ennyi, remélhetőleg gyorsan megszülünk majd. :)

2008. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,ebben bizom én is!:)
2008. aug. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!