Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Róbert Klinikán?

Figyelt kérdés
Az aneszteziológiai vizsgálat díját a szülés végösszegéhez számolják, vagy ott helyben kell kifizetni?
2015. febr. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsivel több, mint egy éve voltunk ott.

Nem 100%, hogy jól emlékszem, csak 99% ,de szerintem a szüléskor csak magát a szülést és a szállást fizettük (családi szobában voltunk), amúgy minden mást előtte, amikor épp aktuális volt a vizsgálat. De nekünk nem volt kismama csomagunk, csak az utolsó nst-kre mentünk már oda, addig magánba jártunk a dokihoz.

2015. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oké, nem nst volt, hanem ctg... de tök mindegy :) SZóval szerintem helyben kellett fizetni az aneszt vizsgálatot, a vizsgálat után a pénztárban.
2015. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) én is "csak szülni" megyek oda, egyébként magándokihoz járok. :) aztán ő mondta, hogy a 36. héten be kell jelentkezni, akkor kötjük a kórházzal a szerződést, és kell csinálni egy aneszteziológiai vizsgálatot, az lesz a "belépő a szüléshez". :) vasárnap töltöm a 36 hetet, és gondolom az aneszteziologiai vizsgalat is nemsokara lesz, azért érdekelt a dolog. :)
2015. febr. 3. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:

9 hónapja szültem ott.

Nekünk várandós csomagunk+szülési csomagunk is volt,így egyben fizettünk.Ha felhívod őket,biztosan megmondják.

Egyébként jó helyen fogsz szülni,nagyon jó emlékeim vannak:)

2015. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia :) igen, már szültem náluk 5 éve, és nekem is gyönyörű emlék. :) csak akkor még máshogy működtek a dolgok, nem kellett fizetni sem a ctg-kért, sem az aneszt vizsgálatért, sem a főorvosi vizitért, vagy miért. Hát azóta ez megváltozott. Emlékszem még a terheléses cukor vizsgálat is ott zajlot, azért sem kellett fizetni. Változnak az idők. :) remélem, most is ugyanolyan szép emlékekkel jövök el onnan, mint 5 évvel ezelőtt. :)
2015. febr. 4. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincsen komplikációd, akkor szép emléked lesz. Ha van, akkor rémálom. Nekem volt sajnos...

Amikor én szültem ingyen volt az aneszt vizsgálat 3 éve.

2015. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!