Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules elott erossen duzzadt...

Szules elott erossen duzzadt kisajkak? Volt valaki igy?

Figyelt kérdés
39+4 napos vagyok. Ma reggelre bal felol a csiklom teljesen megduzzadt, vagyis az erek, es nagyon faj. Ez visszer vagy mitol lehet? Volt valaki igy?

2014. dec. 27. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 3 hete "jött ki", a nőgyógyász szerint visszér és a nyomástól van, szüléssel elmúlik a nyomás megszűnésével. Kisebb eséllyel megmarad és lézerrel lehet "gyógyítani". Én most 32 hetes vagyok. Egy barátnőmnerk olyan visszeres volt, hogy kifordultak teljesen a szeméremajkai, szüléssel teljesen elmúltak. Nekem még nem fáj, ő azt mondta akkor fájt jobban amikor reggel fekvésből felkelt és úgymond megtelt vérrel és jött a nyomás.De nemsokára szülsz. :-)
2014. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Néha annyira fájt, hogy nem tudtam állni sem. A szülés után rögtön elmúlt.
2014. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyomja a kis bukoja :)

40+3hkm

2014. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!