Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én is félek a szüléstől, na...

Én is félek a szüléstől, na de ennyire?!?!

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt hogy "remélem császár lesz" meg hogy "hogy intézhetném el hogy császármetszés legyen".

Én is félek a szüléstől de remélem természetesen szülök...!

Vélemények?


2010. febr. 1. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek. Én remélem, hogy hüvelyi szülésem lesz.


29h km

2010. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Én sem féltem a szüléstől, de most már megértem azt, aki császárt szeretne. Most már tudom, hogy van az a fájdalom amit alig lehet elviselni. Legközelebb ha nem is császárt, de epidurális érzéstelenítést kérek mindenképp.
2010. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne rettegjél ennyire, emberre válogatja, hogy ki szül simán, ki császárral és nehezen stb. Én kinlódtam rengeteget mire megszületett, mellettem volt egy lány 18 évesen simán megszülte a gyereket, még csak nem is jajgatott!
2010. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Én is féltem a szüléstől, 12 órát vajúdtam, nagyon fájt, nagyon kimerültem, de már nem is emlékszem, pedig csak 1 éves a fiam :-) Újra átélném bármikor egy ilyen angyalkáért! Szeretném is hamarosan :-)
2010. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én nem rettegek,csak a természetes félelem van bennem.

Furcsának tartom azt ha valaki szeretne császármetszést holott lehetne természetes szülése is csupán csak azért mert fájni fog!

Könnyen beszélek mert első terhességem de ha olyan szörnyű lenne akkor mindenkiből csak úgy kivennék a babát,nem?!

2010. febr. 1. 22:42
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
22:40-es vagyok. Ha valaki nem veszélyeztetett terhes és szülés közben nincs komplikáció, akkor nem kell félni szimplán a fájdalomtól, az nem olyan szörnyűséges dolog, egy természetes velejárója a szülésnek. Természetesen mindenki maga döntheti el, hogy milyen a fájdalomküszöbe és kérhet fájdalomcsillapítást, de maga a fájdalomtól még nem lett baja senkinek :-) Kibírható, és akárhogy is "kínlódtam" azon a napon, mégis az volt életem legeslegcsodálatosabb napja!
2010. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon féltem a szüléstől, de úgy gondoltam, jobb lenne természetesen szülni. 3 hete szültem, természetesen, eda-val, ami nem sokat ért, de túléltem, szerencsére 3 óra alatt kijött a kislányom. Nem repedtem, nem vágtak, szóval akkor még örültem, aztán nem jött ki a méhlepény, műteni kellett, de előtte 2 órán keresztül próbálták kiszedni belőlem. Műtét után háromszor katétereztek, ülni azóta sem tudok, fáj, csíp, viszket és szúr. Valószínűleg ezek már rég nem lennének, ha császárral szülök. Nem azt mondom, hogy jobb a császár, de ha ezt mind előre tudom, biztos azt választottam volna, mert így most minden nagyon nehéz.
2010. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szia! én is nagyon féltem, és már azelőtt tudtam, hogy császár lesz, hogy megfogant volna...az is lett. fejben dőlnek el ezek a dolgok. nem bántam meg.
2010. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Természetesen olyan esetekben ahol kell a császár ott kell!!!!

Ezt nem vitatom!

De ha valaki "csak" a fájdalom és a szülés kellemetlen része miatt szeretné azzal nem értek egyet...

2010. febr. 2. 07:06
 10/21 anonim ***** válasza:
Sok olyan kismama van, aki kétségbe esésében mondja, hogy "bárcsak császáros lenne", de valójában nem gondolja komolyan. Én a második babámat várom és nagyon remélem hogy természetes úton fogom megszűlni, mert annál szebb élményt leírni sem lehet. A fájdalomtól csak addig fél az ember, amíg el nem jön a nagy pillanat, akkor és ott teljesen más dolgok fognak foglalkoztatni, mint például az, hogy pár perc múlva megpillanthatod először a kis babucidat.:))) Könnyű szülést kívánok.:)
2010. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!