Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A varrás mennyire fáj?

A varrás mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Mármint ki hogyan élte meg tényleg az a legrosszabb rész,mikor a gátmetszést varrják?:S
2010. febr. 1. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokitól is függ, első szülésemnél nem éreztem se a metszést (akkor kell vágni mikor legjobban feszül a gát, mert akkor nincs benne vér és kevésbé fáj ill. kevésbé vérzik) na ezt az első dokim nagyon jól eltalálta, nem éreztem. A varrásnál pedig jó helyre szúrta a lidocaint, szintén semmit se éreztem belőle.És a varrás sem fájt egyáltalán.

A második szülésem egy másik városban volt már, az ügyeletes doki pedig egy fiatal hapi volt és mikor született a lányom ismét kellett gátmetszés mert 4400 grammosra sikeredett, na azt éreztem magát a vágást is (de nem bántam mert egy nyomásra meglett onnantól).

Azután rosszul adta be szerintem az érzéstelenítőt mert baloldalt mindent éreztem, már úgy elszorítottam a férjem kezét hogy tiszta fehér lett, meg szorítottam a kezét a számra hogy ne kiabáljak annyira fájt, jobban mint a szülés:(

Viszont 2-3 órára rá már simán ültem és jöttem mentem:)

Felszívódó varrat volt igy kiszedetni se kellett.

2010. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mindenkinél más, én is éreztem ugyan amikor varrtak, bár nekem is nagy babám volt és a vágás mellett még repedtem is, de max 8-10 perc volt az egész injekciózással együtt. Ki lehet bírni, főleg hogy a boldogsághormon eluralkodik rajtad és büszke vagy magadra és a kicsire is... hidd el, nem ezzel fogsz foglalkozni majd.:) Könnyű szülést kívánok.
2010. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem borzasztóan fájt!!! Sokkal jobban,mint a szülés! Igaz engem belül is és kivül is varrtak,kb 1 órán keresztül. Hát nem kivánom senkinek!
2010. febr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem íróhoz nekem is irtóan fájt!
2010. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem pocsék szülésem volt. a varrás bár fájt, de mondjuk összehaasonlításként annyira, mint mondjuk a bokatörés ahhoz képest, ha csak kibicsaklik a bokád kissé. ha aköv. szülésemre gondolok, akkor a varrás izgat a legkevésbé. :))
2010. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A vágást nem éreztem, de a varrás nagyon fájt.Jobban, mint a szülés.MIndíg elhúzódtam, a doki meg magyarázott, hogy ne húzzam el magam.De már egy órával utána ültem rajta.

/Z/

2010. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az már maga volt a menyország(legalább is nekem),kaptam érzéstelenítőt,azt egy picit éreztem,de a varrásból semmit,pedig fél óra volt legalább és kívül-belül vartak:(,csak feküdtem ott mint aki jól végezte dolgát,a doki meg csak öltögetett,és közben egy jót beszélgettünk:)

17hós nagyfiú anyuja

2010. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem a varrásból.03.30-kor szültem 07.00 órakor már ülve szoptattam a lányom.A varrat ahogy gyógyult azt éreztem, hogy húzódik, de a varratszedéskor már semmit nem éreztem.viszont utána időjárásra sokat érzékeny volt, még mai napig is néha megérzem.
2010. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!