Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A varrás mennyire fáj?

A varrás mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Mármint ki hogyan élte meg tényleg az a legrosszabb rész,mikor a gátmetszést varrják?:S
2010. febr. 1. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem az a legrosszabb:)

Én egyáltalán nem éreztem a varrást, az érzéstelenítést éreztem picit, de az se volt vészes. Pedig "művészi" varrást kaptam, pepecselt vele a doki vagy fél órát, de semmit nem éreztem. Viszont másnap már ültem rajta.

2010. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát mondhatni, nekem rosszabb volt mint maga a szülés. (amivel mázlim volt, mert összvissz egy órát töltöttem a szülőszobán, tehát "könnyű és gyors" szülés volt). A varrás alatt majd letört a fogam úgy szorítottam. Baromi kellemetlen érzés volt. Szerintem én nem kaptam oda elég érzéstelenítőt, mert a szobatársaim nem számoltak be ilyesmiről.
2010. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb! :)

Abból legalább semmit nem éreztem... Kaptam egy helyi érzéstelenítőt mielött vágott,és az végig hatott a varrásnál is.Ugyhogy én tényleg nem is éreztem belőle semmit.

2010. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a legrosszabb,pedig kaptam érzéstelenítőt is.Azt mondta az orvos,h attól,h nagyon gyors-egyik szülésem sem volt 2 óra,mind rövidebb volt-szülések voltak,kimerültem,és a fájdalomküszöböm is nagyon lecsökkent emiatt.Minden szúrást,minden centi fonalat pontosan éreztem.Brrr.
2010. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem belőle semmit, szerencsére:-)
2010. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt, pedig úgy mesélték sokan, hogy a varratszedés a leggázabb. Nekem meg az nem fájt, csak kicsit sziszegtem, olyan érzés volt, mintha picit csipkednének. De a varrást én is összeszorított foggal tűrtem, pedig előtte órákat szenvedtem a szülés miatt. Mikor vágták, na azt nem éreztem :-)))
2010. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon fájt !azt hiszem jobban mint a szülés na ez egy kicsit tulzás....de ugy szorítottam a férjem kezét és szeretett volna elmenni megnézni a kislányát de kétségbeesetten kértem ne hagyon magamra ...talán attól is függ szülés alatt milyen fájdalomcsillapítót kapsz !én nem kapta kértem semmit talán azért fájt annyira...
2010. febr. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én meg sem éreztem.
2010. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem jobban fájt mint a szülés. :( Hiába adott érzéstelenítőt a doki, nekem semmit nem használt. 8 varratom volt kívül, belül pedig 6. Azt hittem, hogy besz*rok annyira fájt. Ha ott lett volna a pici a kezembe, akkor valszeg jobban viseltem volna. :)
2010. febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rosszabb volt mint a szülés, és a varratszedés sem volt sokkal jobb nekem. Ez van.
2010. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!