Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elcserélhetik a babámat?

Elcserélhetik a babámat?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye, hogy a kórházban valami gubanc akad és véletlen elcserélik a gyerekem? Meg lehet ezt valahogy előzni?
2010. febr. 1. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam kezére is rögtön rákerült a szalag, de ő olyan szép lila fejű volt, mint senki más babája. Nyugi nem fogják elcserélni!
2010. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyém olyan sovány volt, hogy többször leesett a kezéről a karszalag, én raktam vissza rá.Szerencsére végig velem volt, de amúgy is megismertem volna, mert a férjem klónja.Aranyos kis vörös hajú.

/Z/

2010. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Onnan merült fel a kérdés, hogy láttam egy régebbi filmet, hogy elcserélték a kisbabákat, fürdetés közban, amikor is levették a karszallagot. ÚGy nem lehetséges? Vagy az végig rajta marad? Mindenesetre én is ráállítom a páromat, hogy véletlen se történjen meg a dolog xD

Lehet, hogy őrültnek néztek, de tényleg nagyon parázok főleg a filmet megnézve, látva az érzelmi válságokat...

2010. febr. 5. 20:49
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A karszalag rákerül rögtön, még a szülőszobán és nem is veszi le róla. Én itthon vágtam le és tettem el emlékbe. Amúgy amikor megláttam, tiszta apja volt a kis arca, össze sem lehetett volna utólag keverni :)
2010. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam akkora hajjal született mint egy egyéves,ezért könnyű volt felismerni,a fotó jó ötlet és a párod is mehet vele,de nem fogod összekeverni másik babával,ha már láttad.
2010. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A mi kórházunkban egy vászon karszalagot raktak a kezére A szülőszobában, tollal írták rá a nevemet. Azt úgy varrták össze. Aztán kapott egy modernebbet is a másik kezére, amolyan patentosan, amilyet én is. Egyiket se lehet levenni, még fürdéshez sem, én is otthon vágtam le és tettem el emlékbe. Na az inkább para, nehogy belevágj a kis karjába, a csereberétől ne tarts annyira :)
2010. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia, én nem szültem még, első babával vagyok 21 hetes terhes. Ez a kérdés engem is foglalkoztat...méghozzá azért, mert anno 31 évvel ezelőtt engem összecseréltek! Komolyan! Bár akkor még más körülmények voltak. Én császárral születtem, anyukámat altatták. Születésem után összecseréltek egy másik kislánnyal, és a nagymamám vette észre, hogy ez a baba nem ugyanaz a baba, mint akit előzőleg látott a szülés után. Úgyhogy nekem szerencsém volt, mert visszacseréltek ott rögtön (persze néhány vizsgálat után).

Egyébként ha a szülőkben felmerül a csere, a babának nézik a vércsoportját meg a szülők vércsoportját.


Ne aggódj, amit leírtam, az régen történt. Ma már azonnal megkapják a karszalagot és az anyukák is 99%-ban ébren vannak szülésnél, azaz rögtön láthatják a picit.

2010. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!