Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elcserélhetik a babámat?

Elcserélhetik a babámat?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye, hogy a kórházban valami gubanc akad és véletlen elcserélik a gyerekem? Meg lehet ezt valahogy előzni?
2010. febr. 1. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A baba egyből karszalagot kap névvel és pontos méretekkel.Ezt a szalagot viseli végig amig bennt van.Ne aggódj!
2010. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
A párom is ezen parázott, ment is vele mindenhová, de hidd el, ha látod, utána nem fogod összetéveszteni másik babával. És ma már szinte minden helyzetben ébren vagy, és azonnal látod a kicsit (akár császárnál is). Küldd te is a párod a kicsivel, úgy biztos nem lesz gubanc:)
2010. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Az esélye 50-50%.

Vagy elcseréleik vagy nem:-))))))

De mindenesetre én is küldöm majd a párom:-)

2010. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Azonnal készítsetek fotót a babáról,amint megszületett
2010. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Ezen mi is aggódtunk anno, és elhatároztuk, hgy viszünk be alkoholos filcet, és a talpára rögtön rajzolunk egy jelet, ahogy kibújt. :-))

De nem volt rá szükség. Tényleg szinte azonnal rákerül a karszalag, és onnantól tuti. :-)

2010. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Én is ezen paráztam :-) Utána meg azon, hogy láttam én, mellemre fektették, de ha elviszik, akkor meg fogom-e ismerni, ha újra megkapom. De megismertem :-) Nem volt gond :-)
2010. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
mivel aznap egyedül voltam a szülőszobán nem sok esélye volt na meg rögtön kapott karszalagot...
2010. febr. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi császárosak voltunk, addig ki sem került a műtőből, amíg nem volt rajta karszalag. De azonnal megmutatták és onnantól számomra összetéveszthetetlen másik babával.
2010. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek. ha látod szülés után, akkor onnantól már meg fogod különböztetni. :))
2010. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is nagyon sokat gondolkodtam. Császárral született a kisfiam, és hiába mutatták meg azonnal, mivel levették a szemüvegemet nem sokat láttam belőle. 2 napig foglalkoztatott a kérdés, mire végül megkérdeztem a csecsemősöket, hogy elcserélhették-e a babámat. Nevetve közölte, hogy az én fiamat biztosan nem cserélték el. Rajta voltak a születésének és a terhességemnek a tipikus jegyei.

Egy történet: egy szobatársam mesélte, hogy 2-3 perc eltéréssel született meg az Ő kislányuk és egy kisebbségi kislány, mindkettő Horváth névvel. A férje végig a nővérek sarkában volt, nehogy véletlenül elcseréljék a lányokat. Lehet, hogy kicsit túlbuzgó is volt, mert a csecsemős megjegyezte neki, hogy más a gyerekek alapszíne, nem fogják őket összekeverni.

2010. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!