Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 és fél hete szültem, nagyon...

8 és fél hete szültem, nagyon sok tejem van és szerintem megjött! Ez norrmális?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ettől még ugyanúgy fogsz tudni szoptatni!
2010. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányomnál én is így voltam.Kb nekem is 8 hétre megjött.Onnantól kezdve még több tejem volt, hogy amiatt vagy sem azt nem tudom, de így volt. De hálaégnek nem voltak mensis görcseim.
2010. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg ha esetleg a napokban nem úgy szopna mint máskor,ilyenkor hát nemtom kétféle véleményt olvastam.


1: megváltozik az íze

2: hormonok kerülnek a tejbe és ezért nem szopizik annyira:)


^^

2010. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hamar menstruáltam (6hét), mondjuk én nem is véreztem sokáig. Nekem is a lányom azokon a napokon ill. előtte már 1-2 nappal kevesebbet szopizott. Nekem azt mondták nagyon jó a hormonműködésem, azért van. Kiváncsi vagyok most hogy lesz. 37 hetes vagyok. De azt is hallottam, hogy csak most jön meg, meg esetleg a köv. hónapban és utána nem fog megjönni.
2010. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első gyereknél 13 hónapig!!! nem jött meg..

a másodiknál 8-9 hetes volt a babám.. és jött a kis piros:(

a tejci ízén változtat a mensi, ilyenkor kicsit több türelem meg kitartás kell neked is.. de amint elmegy a vérzés, ismét szuperkedvvel szopiznak a babák.. Most 35 hetes vagyok.. nem bánnám ha még legalább egy évig meg sem látogatna a mikulás!!


de ami azt ileti a szülés után tényleg nem jönnek görcsök...vagy csak mi nem vesszük fel, hiszen éreztünk már ennél nagyobb görcsöket is a szüléskor!


Boldog babázást kívánok!

2010. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!