Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Így néz ki a nyákdugó...

Lányok! Így néz ki a nyákdugó amikor elfolyik?! Link mellékelve

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 1. 10:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, roszs linket adtam.

Itt van a jó link: [link]

2010. febr. 1. 10:54
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig! Lehet ennél világosabb, vagy sötétebb, lehet barnás vagy véres és nem minden esetben jön ki egyben vagy esetleg észre se veszed, hogy kijött..esetleg a kórházban, vajúdás közben távozik...
2010. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem ilyen volt, hanem sötétbarna, krémszerű
2010. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, nekem rózsaszínesebb volt és áttetszőbb, és nem ilyen sok:)
2010. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
ez valami vicc ugye? te lefilmezed ami kijön belőled? húúúúú, ez nagyon gáz.... nem mindegy hogy elment-e a nyákdugó vagy sem?! meg hogy az egész-e vagy csak a fele? semmit nem jelent a szülés időpontjának meghatározásánál, és mindenkinek más és más, de elsősorban undorító!
2010. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem sem ilyen volt, barnás-véres és több részletben jött,ja és a vajúdás alatt távozott!
2010. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Látszik, hogy ezt nem a kérdező filmezte le, hanem ez egy videomegosztó oldalról lett belinkelve. Szerintem nem rossz ötlet, hogy ide feltetted.

2010. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bizony nem én filmeztem, a google-ban kerestem rá, és ezt dobta ki, mert kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet. :)) Ezek szerint mindenkinek másmilyen az állaga. :) Elég gusztustalannak tűnik a videofelvételen.:D
2010. febr. 1. 13:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, ez undi volt...

Az enyém sötétebb volt, véresebb, mivel úgy jött ki belőlem, hosszúkás volt és folyósabb, mintha egy nagyon nagy tojásfehérje lett volna.

2010. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor írom én elsőnek, hogy színre, állagra ilyen volt, de nekem is kevesebb, még úgy is, hogy 2 darabban távozott.
2010. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!