Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Merre találok segítséget?

Merre találok segítséget?

Figyelt kérdés

Ha kórházba megyek sima nőgyógyászati vizsgálatra akkor ott nem kell fizetni?

Mert aki nálunk az az borzasztó.

Szent jánosban ha tudom van nő. Tudtok nekem írni még női nőgyógyászokat elérhetőséggel. Fontos lenne köszönöm.

Tényleg nem kell fizetni érte??


2010. febr. 1. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ha sima rendelésre mégy és nem magánra,akkor nem kell fizetni.női nőgyógyászban sajnos nem tudok segíteni.
2010. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi

És akkor is ingyenes ha nem körzeten belül van?

2010. febr. 1. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én a sote II-re járok dokihoz és ingyen(Bp. VIII. kerület). Itt a XIII. kerületi sztk-ban még nem is láttam milyen a nőgyógyászat.
2010. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ő női orvos vagy férfi?
2010. febr. 1. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi. De állítólag van ott 1 nő is. Ha beírod itt a keresőbe, hogy Sote II női orvos, vagy valami ilyesmi, akkor szerintem találsz róla információt, már volt ilyesmi kérdés.
2010. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöző vagyok, szerintem tegyél fel új kérdést, hogy ki tudna neked ingyenes nő orvost ajánlani Bp-en.
2010. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészségház, kőbánya, dr Varga Horgosi Ágnes, nála szültem, nagyon jó. Ez ingyenes, és lehet hozzá időpontot kérni: 433-3483
2010. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segitséget.
2010. febr. 2. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!