Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van, ha ilyen időben indul...

Mi van, ha ilyen időben indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
A férjem most jött haza, de azt mondta, hogy alig-alig. 10-zel jött végig, 2 falu közt hatalmas hóátfúvások vannak. Szerinte a mentő sem jönne ki értem. Szüljek itthon? 38. hétben vagyok egyébként.
2010. jan. 31. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor mentőhelikoptert küldenek, ha úgy néz ki, hogy közúton nem tudnak érted menni, nem fognak cserbenhagyni. Nyugi! A babád csak nem akar ilyen pocsék időben kibújni :)
2010. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

kimegy a mentő, csak időben kell nekik szólni, ha 5 perceseknél hívod, lehet, hogy otthon szülsz. Ugyanez vonatkozik, ha kocsival mentek be. időben el kell indulni, ha nem vagytok biztosak benne, hogy beértek, felhívjátok a mentőket, megbeszéltek velük egy köztes helyet, ahol átvesznek, a férjed kicsit később ér be, de legalább, ha baj van, te jó kezekben leszel. Ne idegeskedj, nem tesz jót egyikőtöknek sem!

Beszéljétek meg a kicsivel, hogy ne most akarjon megszületni.

2010. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Be tudsz menni csak hamarabb kell elindulni,modnjuk nem 5 hanem 15 perces fájásoknál,magzatvizesnél is menni fog,beérzs nyugi.


Nekem 6 hete pont a sz@r időbe pont annak a hatására született a lányom és beértünk ^^

2010. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szia! időben kell elindulni. engem mondjuk anno 4 éve az orvosom befektetett elővigyázatosságból a kiírt időpont előtt pár nappal. akkor is nagyon rosszak voltak az utak, és azt mondta inkább legyek bent feleslegesen két napot, minthogy ne tudjunk bemenni. (30 km-re lakunk a kórháztól).
2010. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
É is ilyen időben szültem!Mikor elfolyt a vizem, elindultunk, de hívtuk a mentőket is, és jöttek velünk szembe, ha esetleg elakadnánk, vagy a lassú haladás végett útközben kellene megszülnöm!Nagyon jó fejek voltak a mentősök, kb félúton találkoztunk, és kérdezték hogy bírom e még, és választhattam hogy átülök e hozzájuk.Én a párommal maradtam, és lépésben jöttek utánunk a mentősök, a kórháznál, még viccelődtek is hogy pedig úgy szerettek volna egy mentőben szülést!Olyan rég volt!Aztán 2 nap múlva meglátogattak még az osztályon is, és megnézték a lányom, is, és sopánkodtak hogy milyen jó lett volna egy ilyen szép babával bejönni a kórházba!Ja és hozzáteszem ez Szilveszterkor volt kb éjjel 10 kor .Ennek 4 éve!
2010. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Még mindig egyben vagyok. És ma tényleg katasztrófa a helyzet. Ha ma éjjel indul be, itthon szülés lesz belőle, azt mondták nekem. Szülésznő van a faluban. Állítólag volt már rá példa a hó miatt, hogy csak ő volt ott.

A kórházban egyébként megkérdeztem kedden, kinevettek. Azt mondták, hogy csak nem képzelem, hogy az orvos megy értem, meg induljak el időben. Ja, akkor tegnap el kellett volna indulnom. Mentőhelikopter nincs. Szerdára vagyok kiírva.

2010. febr. 13. 22:10
 7/18 anonim ***** válasza:
szívás. Egyébként nem biztos hogy a mentő ki tud menni. Nem emlékszem pontosan a történetre, de egyik ismerősőmmel az történt, hogy mentőt hívtak és nem tudott a mentő bemenni és hordágyon tolták meg cipelték ki a mentőhöz. Kimenni biztos ki fog.
2010. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ah, most tuti nem tud kijönni, 1,5 méteres hótorlasz van. Hacsak hókotrót nem hoz magával, de nap közben állítólag még az is beragadt.
2010. febr. 13. 22:53
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó hát most van fenn a Velveten a szülésről videó, ültesd oda aférjedet tanulmányozza:))))

De egyébként nem lesz semmi baj, nyugi, ki fogod bírni. Ki akarna ebben a rusnya időben világra jönni? Hát reméljük a te babád nem.

2010. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
azért fog ma beindulni mert annyira parázol.ne félj ennyire,nem lesz semmi.Majd jön ha jönnie kell ...szerdán ^^
2010. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!