Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőt fogadni érdemes?

Szülésznőt fogadni érdemes?

Figyelt kérdés

Érdemes vagy nem? Hogy választottatok szülésznőt? Mert ugye azt nem ismeri régről mint a nőgyógyászát az ember.

Mikor kell felfogadni?

Esetleg tudtok ajánlani pécsi szülésznőt? (Elméletileg már az Édesanyákon fogok szülni.)


2010. jan. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szülésznőt jobban megéri fogadni,mint orvost,nekem csak szülésznőm volt.menj be szülőszoba látogatásra,ott meglátod,milyenek a szülésznők.én a 28. héten találkoztam először vele.mindig bent volt a ctg-ken,a szülésnél folyamatosan ott volt,szülés után meglátogatott.
2010. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem szülésznőm és dokim is volt, a doki nem volt itthon, így nagyon örültem, hogy szülésznőt is fogadtam. Utólag gondolkodva, elég csak a szülésznő, ő csinált szinte mindent, a varrást és a burokrepesztést kivéve. Nekem nagyon sokat segített.
2010. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szülésznő egy áldás volt számomra, most is újra felfogadom! A doki csak a végén jött be. 35+2 h km
2010. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Pécsen szülök az Édesanyák útján március végén, és csak szülésznőt fogadtam. Ha gondolod, megadom a nevét.Üdv, 32 h

2010. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én csak szülésznőt fogadtam, és úgy érzem nagyon jól tettem. Szabadság alatt jött be, és 11-21 óráig bent volt. Végig velem volt, és nagyon sokat segített.

Szerintem mindenképpen fogadj szülésznőt!


Én sem ismertem senkit, nem tudtam kit érdemes fogadni, de kérdezgettem más kismamákat.

2010. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


tegnap 22:23:

Neked is ajánlották őt? Átküldenéd akkor a nevét? Ill. hogy kb. mennyit fogsz neki fizetni.

2010. jan. 29. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 22:23-as vagyok. A neve Varga Ibolya, egy tündér. Én már régóta ismerem, mivel egy helyen laktunk. Első szülésemnél ő volt, végig ott volt, egy angyal, nagyon sokat segített. Konkrét árat nem beszéltünk, de mivel ismerősök vagyunk, gondolom másabb lesz a tarifa, amúgy mi kb. 30000 Ft-ot szánunk erre. Mikorra vagy kiírva? Mert május elejétől közepéig nem vállal senkit, mivel a nagylánya ballag középiskolából. Amúgy ha kell, tudok telószámot adni hozzá, de azt már priviben tenném, így írj, ha kell. Ha bármiben tudok segíteni (szülésznőtől függetlenül), írj nyugodtan. Üdv.
2010. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót.

Júli 16-ra vagyok kiírva.

2010. febr. 3. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!