Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4kg feletti babák. Neked...

4kg feletti babák. Neked mennyivel született?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rengeteget olvastam mostanában, hogy 4,5-5 kg-os babák születnek. Amikor én szültem a fiam, pont 4000g/54cm volt és akkor mindenki ámult, hogy úgy néz ki, mint aki már 1 hónapos. Viszont amióta itt olvasgatok az oldalon, csak ámulok, hogy miket írtok, 4,5, meg még nagyobb. Írjátok le, mennyivel születtek a kicsik cm/g és hogy jelenleg mekkorák vagytok. És hogy természetes úton-e szültetek. Köszi :) Én fiam jelenleg 3 és fél éves, 21kg/104cm
2010. jan. 26. 10:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úgy láttam eddig csak fiús anyukák válaszoltak,hát,színesítem egy kicsit a "palettát".Az én kislányom 4180g-al és 53cm-vel természetesen született(EDA-val).Most lesz 2 hét múlva 1 éves és pont 9kg és 80cm.
2010. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4080 grammal és 51 centivel született 40+3-ra, császárral. Most 1 évesen 9,26 kiló és 76 centi. Négy hónaposan már 7 kiló volt, de lelassult a hízása.
2010. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lányom 4,2 kg-val, 59 cm-vel született. Most 1,5 éves 13,4 kg és 83 cm. A kórteremben négyen voltunk, mind a négyünknek 4 kg feletti volt a babája, pedig az egyik csaj volt vagy 150 cm és 50 kg. Állítólag egyikük sem szedett terhesvitamint. Engem is érdekelne, hogy mi a fenétől van ez. Ja, és mind a négyen természetes úton szültünk, kettőnek gátmetszés sem volt, ügyeletes orvosnál. Nekem sajna volt.
2010. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!