Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti kismamák! Mi a...

Kecskeméti kismamák! Mi a véleményetek Dr. Szabó Gáborról, Dr. Szabó Lászlóról és id. Dr. Tankóról?

Figyelt kérdés
Olyan tanácstalan vagyok, mindenki mást ajánl, és döntsem el első gyereknél..
2010. jan. 22. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Szabó Lászlónál szültem, nagyon szimpatikus nekem és rendes!Én hozzá járok!Bár szerintem ezek közül úgy dönts, hogy melyik szimpatikus neked, mert mind a három jó doki!
2010. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tényleg mind a 3 jó doki, és kedves is. szimpátia alapján dönts.
2010. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. mennyit kérnek a szülésért? Nem tudjátok véletlenül?
2010. jan. 22. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia a Szabó-k nem mondanak árat....annyit adsz amennyit tudsz a Tankó szerintem olyan 50től indul felfelé..-én hozzá nem mennék az fix....- inkább Szabó László, róla nagyon sok jót hallani-családomból sokan járnak hozzá plussz én is otthagytam érte a dokimat-
2010. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én a Tankónál voltam de nem volt szimpi, nekem Korányit ajánlották, de őt nem ismerem. Ismeritek? Jó lenne egy kis infó róla?
2010. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó!

Korányit ajánlották????????????????? atya ég...... ha a Tankó nem volt szimpi akkor a Korányi se lesz az..mellesleg én nem mennék hozzá fix...öreg is meg olyan gáz........... inkább válassz mást...Szabó Lászlót ajánlom...hozzá járok...furcsa a stílusa elsőre, de a tudása az nem kicsi

2010. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia, utolsó!

Írtam privit. Miért gáz a Korányi?

2010. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!