Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek dr Horváth...

Mi a véleményetek dr Horváth Boldizsárról Szombathelyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 15:16
 1/6 anonim válasza:

a legjobb, emberileg szakmailag.

tudom még ajanlani Ruttner Pált és Német Levente Barnát is

2010. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

semmi jó.

én is Ruttner doktort tudom ajánlani

2010. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

velem normális volt,általában az osztályon van,de ismerősőm miatta vesztette el az ikreit..

Német Levente tényleg nagyon rendes doki,fiatal és még lelkes,de ugy tudom nincs magánrendelése. Barabás József is normális,és ua. évényes rá mint a Német Leventére. Szülésemkor nagyon rendes volt.

2010. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmondod,hogy mi történt az ikrekkel?
2010. jan. 24. 08:36
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor még fiatalabb doki volt,ez 18 éve volt...minden doki hibázhat,és egyik doki praxisába se fogsz olyant találni,h mindenki elégedett lenne vele. ha neked szimpatikus és elgedett vagy vele,válaszd őt.

Szerintem nagyon udvarias doki is,a kórházban minden doki,ápolónő csak nagyképűen megy,ő elengedett az ajtónál,előre köszön stb.

2010. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jan. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!