Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés jele, vagy...

Ez már a szülés jele, vagy még csak jósló?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kezdődtek a fájásaim, keményedtem folyamatosan, egy idő után hét percesekké rendeződtek. Volt egy kis barnás váladék is, aztán gondolom a nyákdugó ment el, mert valami rózsaszínű dolog jött ki pisilésnél, egyébként azóta is minden pisilésnél nyákos a wc papír. Aztán reggel hét után elmúlt a fájdalom. Volt egy kis hasmenésem, de ennyi. Így nem érdemes bemenni a kh-ba, ugye? Nem akarok mesterséges szülésindítást, de így honnan tudom majd, mikor menjek be? Olyan igazinak tűnt.....39+4 km
2010. jan. 18. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kitartás!Nemsokára már a kezedben tarthatod a kisbabádat.Én ráhúztam 2 napot.Most már nyugodtan vehetsz meleg fürdőt az is segíti a tágulást.Majd feltétlenül írd meg,ha mentek szülni.:)
2010. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
sziasztok, közben január 20án hajnalban megszülettünk, csak azóta időm sem volt írni....
2010. febr. 6. 08:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Könnyű szülés volt?
2010. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!fel kilencre értünk be a kórházba,rendszertelen, de erős fájásokkal, vizsgálatkor repedt a burok. ctg után 9-11 ig alternatív szoba, kádban vajúdás, 11kor elkezdődött a kitolási szak, és 0.45kor megszületett a lányom.
2010. febr. 10. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!