Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben a szülészeti osztályon...

Győrben a szülészeti osztályon a szobákban a pelenkázón van szivacs, vagy csak a kemény asztal?

Figyelt kérdés

Másfél éve szültem, és nem emlékszem...

Gondoltam viszek egy plédet, ha nincs szivacsa a pelenkázón. Pelenkázó eldobható alátétet mindenképp viszek, de ha kell, viszek alá puha plédet is.


2010. jan. 16. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan olyan.lepedőt adnak.vigyél eldobhatót,én is azt használttam.
2010. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én úgy emlékszem(2008),hogy csak ilyen vékony lemosható valami van rajta...de ez sem 1000%.viszont én direkt erre készültem egy külön textil pelussal,fölé egy eldobható alátéttel.

majd írd meg,ki emlékszik jól,májusban elvileg újra szülök :-)

2010. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én március 2-re vagyok kiírva. De azt hiszem mindenképp viszek egy nagyobb plédet alá, az a biztos.
2010. jan. 16. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én szültem(2007),nem volt szivacs.Szerintem vigyél plédet :)
2010. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2008 végén szültem, de szinte biztos vagyok benne, hogy van rajta szivacs. Az hozzá tartozik. Azért szerintem felesleges lenne plédet cipelni, elég arra a pár percre amit azon tölt a pelenkázó alátét. Amúgy meg van rajta szivacs.
2010. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
20.18 vagyok.Rendben akkor van rajta szivacs,de amikor én voltam akkor még nem volt,le is van a lányom fényképezve ahogy pelusozom és plédre volt rakva mert nem volt szivacs.Egyébként egy baba pléd nem foglal olyan nagy helyet :)
2010. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha nem is rögtön viszem be, de apa be tudja hozni.

Köszönöm.

2010. jan. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!