Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Februárban szülők mi a vélemén...

Februárban szülők mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Februárban szülök de olyan rossz mert a vírus miatt már lezárták a kórház szülészetét-nőgyógyászatot,nincs látogatás,az apának be kell oltatnia magát csak úgy láthat minket.Az orvos azt mondta ez így marad egészen márciusig.Minden kórházban így működik?
2010. jan. 13. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amelyikről hallottam ott mindegyiknél így van sajnos.
2010. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben be lehet jönni a szülésre, nem kell oltatni, viszont látogatni nem lehet senkinek.Neked kell kimenni az osztályról, elé a folyosóra.
2010. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Neked legalább bemehet az apuka, ha be van oltva. Miskolcon hiába oltják be, látogatási tilalomnál az oltott apuka se lehet bent szülésnél, és nem is látogathat.


Szurkolok is rendesen, hogy áprilisra már lecsengjen a járvány, mert nem akarok egyedül szülni... :-(

2010. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy neked ez rossz érzés, hogy egyedül kell szülnöd, de a babád mindennél fontosabb! Inkább legyél egyedül, de a baba nem lesz kitéve semmi veszélynek! Szerintem ez a lényeg. Én 3 napig voltam a szülőszobán, naponta fél órára engedték be a férjemet. Kibírtam.
2010. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Március körül fel szokták már oldani, amugy is jon a jó idő nemsokára.Áprilisban már biztos nem szülsz egyedül.De ez érdekes, hogy nem engedik be a zsülésre, ugy tudom, mindenhol beengedik, látogatási tilalom alatt is, csak van ahol kérnek oltást.szerintem kérdezz rá.


2. voltam.



33 hetes km

2010. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már rákézdeztem, ezért aggódom. Csak pár napja oldották itt fel a tilalmat, addig se látogatás, se apás szülés. Itt nagyon szigorú a főorvos. És a járvány harmadik hullámát épp áprilisra ígérik.


Tudom, hogy a baba egészsége a legfontosabb, de... Ráadásul apuka le van oltva H1N1 és szezonális ellen is, velem együtt.

2010. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekünk tavaly februárban született a Babánk, akkor is pont látogatási tilalom volt - igaz "sima" influenza miatt.

Férjem velem volt a szülés alatt és utána a 2 órás megfigyelésen, aztán utána amikor jött, ki kellett mennem hozzá a folyosóra, a Picit pedig nem is láthatta:(

Viszont örültem neki, h így senki nem járt a nyakunkra a kórházban!

Nyugi, már állítólag nem olyan erős a vírus, a beoltott apukákat biztos beengedik a szülésre!

2010. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi is feb-ben szülünk.Itt már nincs látogatási tilalom,remélem nem is lesz.Én is eléggé féltem,h mi lesz velem majd,de ha belegondolsz lehet jobb is,ha nem járnak a nyakadra szülés után,kipihenheted magad.

Ha Apától kérik az oltást,gyorsan menjen,mert ugye 2 hét mire hat,tehát csak legalább 2hetes oltással mehet ő is!

2010. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miskolc -látogatási tilalom, és szülni sem jöhet Apa :(
2010. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én március 2.re vagyok kiírva, Győrben.

A védőnő azt mondta, hogy január 1-től új rendelet, hogy apás szüléshez csak úgy mehet apa, hogy venni kell apa csomagot a WOLF boltban, amiben ruha, cipővédő és maszk van. A továbbiakról nem beszélt, és arról sem, hogy oltás kéne...

2010. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!