Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok egy jó szülészt-nő...

Ajánlanátok egy jó szülészt-nőgyógyászt a miskolci megyei kórházban?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és van pár akiket mondták hogy ne válasszak, kíváncsi vagyok hogy kit tudnátok ajánlani. Meg milyen árban vannak? Köszönöm előre is.
2010. jan. 12. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, hogy Stefi közte volt-e akiket nem ajánlottak? (S. György)

Én hozzá jártam eddig, de majd egy éve van egy visszatérő gyulladásom, amit félvállról vett, azóta nem nagyon bízok benne.

Sándor Csabát viszont nagyon tudom ajánlani, nagyon jó szakember és nem azt nézni, mennyit dugsz a zsebébe.

2010. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, most látom, a megyeit kérdezted, ők mindketten a Semmelweisben vannak.
2010. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen néztem én is mert őket nem ismerem....:(

A megyeit kérdeztem.

2010. jan. 13. 00:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Kocsist dicsérik.


Én nem ott fogok szülni, kivéve ha pont akkor költözik a Semmelweis (azt jobbnak mondják, mint a megyeit). Akkor megírom a tapasztalataimat.

2010. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Molnár Imrével meg voltam elégedve.
2010. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Dr. Dienes Józsefet ajánlom.

Nála szültem tavaly nyáron, 6 éve járok hozzá. Kipróbáltam előtte sajna pár dokit.

Szerintem a legjobb és emberséges. Genetikus és UH osztályvezető.

Ha érdekel, írj privátot, mesélek.

2010. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dienes szerintem is a legjobb.
2010. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm is nála szült (Dienesnél-tavaly nyáron :)) és neki nem voltak jó tapasztalatai róla. Elküldte másik orvoshoz, mivel azt mondta neki hogy nem lesz itt mikor szülni fog..ehhez képest nem ment sehova sem....
2010. jan. 14. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 11:43 vagyok

Hát, érdekes. Talán változott a programja, azért nem ment. Nem tudom, de biztos kellemetlenül érintette a barátnődet.


Saját tapasztalatból már csak azt tudom mondani, kit nem ajánlok.

A barátnőm Farkasnál szült, meg volt vele elégedve. A másik barátnőm meg Orosznál és ő is nála akarja szülni a következőt.

Anyukámat Papp műtötte, nagyon rendes volt vele.

Róluk tudok jókat.

2010. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!