Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rögtön a tiednek érzed?

Rögtön a tiednek érzed?

Figyelt kérdés
Lehet h hülye kérésnek tűnik,de csak normális válaszokat írjatok!Mennyi idő után érzed igazán a sajátodnak a picit?Amikor először kézbe kaptad már érezted h ő a tied és a te felelősséged,vagy mégis mit éreztél akkor?
2010. jan. 12. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is eltartott egy darabig, amig "leesett a tantusz", hogy ő az enyém, bár az első pillanat a csodálkozásé volt, mert nem így képzeltem el Őt. Nem volt sem szebb, sem csúnyább, de mégis állati furcsa volt. Mivel császáros voltam, nehezebb volt a kórházban, nem sokat segítettek, ez pedig kivette az engergiámat. Mintha nem is velem történnének a dolgok. Otthon aztán szépen lassan nőtt napról-napra a szeretet, ami ma már (1,5 éves) olyan hatalmas, amilyet még soha sem éreztem. De még ma is néha hihetetlennek és csodálatosnak tűnik, hogy az enyém...
2010. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

09:24!

előtted szóló vagyok!

ugye, hogy napról-napra valahogy egyre jobban szereti az ember? Pedig minden nap olyan, mintm ha ennél jobban már nem lehetne:)

2010. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én mikor elöször megkaptam nem sirtam ,fel sem fogtam h végre ittvan:)3 hét kelett mire megjött az a bizonyos imádat,persze elötte is szerettem,elláttam,de csak ismerkedtem vele:)Én a korommal magyaráztam h sok idö kellett.elvégre 19évesen lettem anyuka:D

5hos Mano anyuja

2010. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!