Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen volt a szülése?

Kinek milyen volt a szülése?

Figyelt kérdés
Január 9-én megszületett a kisfiam 54cm hosszú 3930g-mal.
2010. jan. 12. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek! Hogy hívják?

Sajnos én még nem tartok itt :((((

Neked milyen volt?

2010. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Halva született mellettem egy baba, és most is rémálom visszaemlékezni rá. A többi a szokásos szülésélmény, bár kicsit jobban fájt a kelleténél, mert 1 óra alatt jutottam el a teljesen zárt méhszájtól a szülésig :( Gondolhatjátok mit éltem át.
2010. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én babám súlya is pont annyi volt mint a tiedé :) csak kicsit rövidebb volt, 51 cm. A szülés óriási élmény volt, 4 óra alatt szültem természetes úton, gátmetszéssel, fájt, de megérte, és már várom a következőt!
2010. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok, nagyon sok boldogságot, és jó egészséget kívánok!

Az én szülésem viszonylag gyors volt, 40+4 naposan reggel voltam nst-n és vizsgálaton, 3000 méhszáj. Délután elkezdett fájdogálni, szülésznőmet zaklattam telefonon, azt mondta irány a kád, ha múlik, akkor jósló, ha erősödik, akkor menjünk be. Erősödött, bementünk este 7-kor, megvizsgáltak, kétujjnyi:) Rá 5 percre elment a magzatvizem, és elmúltak a fájásaim, még élveztem is, hogy ja, csak ennyi:) Persze nem tágultam, ezért este negyed 10-kor oxitocin, 10.50-re kint volt a fiam, aki azóta már fél éves nagyfiú, és akivel boldogság a nap minden pillanata:)

2010. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Indított szülés, 3 óra alatt lett meg a babám, természetes úton.
2010. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

54 cm és 3090 g kisfiú

1,5 óra alatt megvolt, és egy varrattal!

Nekem nagyon jó volt a szülés!

2010. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3730 g-mal és 60 cm-vel született természetes úton. Reggel 7-kor elfolyt a magzatvíz, 14:45-re született meg. Csak az volt a baj, hogy rövid volt a köldökzsinór és minden nyomásnál jött eg kicsit, majd visszahúzta egy kicsit.:( Szóval duplán megszenvedtük. Meg így a kitolási szakasz kb. 1 óra volt. De hála Istennek, egészséges.
2010. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14 óra vajúdás

3 adag oxitocin

belülről annyira szétrepedtem,hogy 50 percig varrt a doki

de lett egy gyönyörű kislányom 3980gr 51cm

2010. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyors szülésem volt.

délután kettőkor enyhe fájások, este kilenckor hívtuk a mentőt, ekkor már 5-7percesek voltak. 7cm-es méhszájam volt, amikor beértünk, burokrepesztés és fl 11-re megszületett a kisfiam, Roland 3640grammal és 55cm-rel. Most már 3 hónapos csupa mosoly kisbaba.:)


Sok boldogságot a kisbabádhoz! És mindenkinek ugyanezt kívánom!:))

2010. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

38. héten voltunk. Hajnali fél 3 kor elment a magzatvizem és este 20:25 re lett meg a kisfiam.

3350g és 54 cm, apás szülés volt ami nekem sokat számított, mert csak így maradt meg bennem igazán szép emlék ként a szülés. Nagyon hosszú volt és nagyon fájt, de már jöhetne a következő.

2010. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!