Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Szegeden...

Mi a véleményetek Szegeden Márton Virágról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs személyes tapasztalatom vele, vagyis csak annyi, hogy többször láttam amikor a betegeivel beszélt meg nagyon kedves, mosolygós, segítőkész volt minden beteggel... én csak jókat hallottam róla. Sokan kevésnek tartják a gyakorlatát és azért nem Őt választják, de szerintem ez hülyeség, mert attól hogy fiatal doki, még nagyon nagy gyakorlat van mögöttük, mire rendes orvosok lesznek és igazából ha nincs semmi komplikáció a terhességedben, akkor kár is főorvost fizetni, mert normál esetben még a dokira sincs szükség, mert a szülésznő csinál mindent.
2010. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves,aranyos csak még nem szakorvos,bár ez nem jelent semmit,ha császármetszésre kerülne sor azt nem Ő csinálná,ezt biztosra tudom.
2010. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bár nem vagyok szakértője, de szerintem az utolsó válasz badarság, mert az én dokim is klinikai orvos volt, mint Virág, és Őt folyton behívták császárra...

Ha valami komplikáció lépne fel szüléskor, úgyis az ügyeletes főorvos fog dönteni.

2010. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a Márton Dr. nőnél szültem. Meg voltam vele elégedve. Akkor ő volt az ügyeletes orvos. Ő császározott is meg. igaz volt benn még egy doki. De ő csak figyelt és segített.
2010. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon jó doki! nemrég szültem nála! nem volt semmi komplikáció csak a végén kellett összevarrnia, de nem hagyott magamra se a vajúdás, se a szülés alatt és a varratom is pillanatok alatt rendbe jött. én csak ajánlani tudom!!
2010. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mennyi egy vizsgálat a doktornőnél? Hol tudom elérni? Van valami elérhetősége? Fontos lenne!

2010. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiváló orvos. Hozzá jártam terhesgondozásra, és nála is szültem. Határozott, gyors, rugalmas, nagyon készséges. Szakmailag szerintem profi, a személyisége pedig mélyen emberséges. Soha nem okozott nekem fölöslegesen fájdalmat, de még kellemetlenséget sem, és bármilyen körülmények között szavatolta a gyermekem és a magam biztonságát. Bárkinek ajánlanám, aki az atyáskodó vagy hányaveti orvosok helyett a minőséget szereti.
2012. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!