Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megosztaná velem a tapasztalat...

Megosztaná velem a tapasztalatát az, akinek már volt szülés utáni hüvelyplasztikája?

Figyelt kérdés
A hüvelyfali és a gátrészi korrekciók is érdekelnek!
2010. jan. 12. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy próbálsz segíteni, de nekem pont az ellenkezője a problémám: tágra hagyott a doki (pár öltés elmaradt)...

2010. jan. 15. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ugyanúgy végzik a műtétet mint a szűkítésnél.Engem tegnap műtöttek, én írtam ki a kérdést amit linkbe elküldtem.

Éjféltől nem ehettem és ihattam.Műtét előtt el kellett mennem az altató orvoshoz,ő elmesélte mi vár rám a beavatkozásnál.Vettek vért,megvizsgált,vérnyomásmérés, kérdezett egy csomó mindent(allergia,korábbi műtétek..stb) Műtét napján reggel bementem a kórházba.Kaptam infúziót és nyugtatót.Majd betoltak a műtőbe elaltattak és 20perc után már a szobában ébredtem.Kicsit vérezgetek és érzékeny a nunim,1hét múlva kontroll.

2010. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!