Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik erre a hétre...

Kismamák akik erre a hétre vagytok kiírva hogy vagytok? Van valami jel hogy ki akarna jönni a pici?

Figyelt kérdés

Kislányotok vagy kisfiatok lesz? Milyen a méhszáj állapota??(enyém megrövidült, külső felpuhult és egy kicsit már nyitva, tehát különösebb jel nincs hogy ki akarna jönni)Nem tudom Nektek milyen súlyu a babátok?, a miénket olyan 2900-3000 grammra becsülték, kicsit aggódtam is hogy kicsi lesz, de az orvos mondta hogy az én méreteimhez ez teljesen jó ( 156 cm és 58 kg vagyok ).. Én már nagyon várom a találkozást, de olyan sok túlhordásról hallani mostnában hogy igazából úgy érzem a kislányom is csak jövő héten lesz meg maximum. A szülés még így is olyan távolinak tűnik, pedig itt van a nyakunkon és nem tudom elképzelni hogy egyszer csak elkezdődnek a fájások és menni kell a kórházba! Ti felfogtátok már hogy hamarosan babázunk? !!!!! :))) Szinte minden nap kapunk telefonhívásokat ismerősöktől hogy na meg van már a baba ? pedig tudják hogy úgy is szólnánk ha meglenne :) de valahogy mindenki nagyon várja már a kis jövevényt!

Ti türelmesek vagytok még ? Mivel telnek a napjaitok ? Pontos időpont amire ki vagytok írva?

39+4 ht km


2010. jan. 12. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csütörtökre vagyok kiírva, eddig zárt a méhszáj, szóval még annyi tünetem sincs, mint neked. Kisfiút várunk,a baba 39 hetesen volt 3500g, de én elég nagy vagyok! :-))

Telefonok nálunk is beindultak, pedig már mondtam mindenkinek, hogy szólni fogunk.. És sajnos már nem vagyok türelmes. Minden nap mosok meg vasalok, mint egy megszállott, mert most éppen az köt le! :-))

39+5 km.

2010. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szerdára voltam kiírva. Kisfiam tegnap volt 2 hetes. 3200 g-mal és 53 cm-vel született. Kitartás Nektek, hamarosan ti is babáztok.

2010. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mára vagyok kiírva. Ahhoz képest, hogy a dokim már karácsony előtt azt mondta, hogy szerinte hamarabb meglesz a csöppség, mert elég nagy baba...semmi..Kislányt várunk. Tegnap vizsgált a doki, 2cm-re végig nyitva vagyok. Ma majd újra megnézi. És persze nálunk is mindennaposak az érdeklődő telefonok. Pedig én is mondtam, hogy ha akció van, úgyis szólunk. De azért akkor is csak megkérdezik..Ez van. Várunk, hisz mást nem tehetünk. :-)
2010. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!