Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem lesz egészséges a babám?...

Nem lesz egészséges a babám? Bővebben lenn, lehet, hogy nagy gondatlanságot követtem el.

Figyelt kérdés

Szóval én még terhes vagyok, nem szültem.Azért ide írtam mert itt talán vannak olyan már szült anyukák akik voltak hasonló cipőben. Szóval nagyon meg vagyok fázva és használtam több alkalommal is orrspray-t. Az volt ráírva, hogy helyi hatású, a gyógyszerész adta. Egy másik oldalon azt írta egy válaszoló, hogy árthattam a babának mert máshol is összehúzza a vérereket az orrspray. Nagyon meg vagyok ijedve, hogy valami bajt csináltam. Szóval kedves anyukák, van valakinek tapasztalata ilyen téren, hogy esetleg ha terhessége alatt használt orrspray-t, akkor az volt e hatással a kisbabájára?

27 hetes kismama


2010. jan. 12. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is használtam orrcseppet, sajnos muszáj volt. Hála Istennek nem lett baja a babának. Fel a fejjel. És próbáld ki a következőt: fél kávéscsészényi forralt, lehűtött vízhez tegyél kávéskanálnyi mézet, én ezzel csonáltam olykor orrmosoást. Vagy kamillafőzetet is próbálhatsz. Kitartás. És tényleg próbálj mindenkor nyugodt lenni!!! Az a legjobb a babának.
2010. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, kipróbálom. Már sokkal nyugodtabb vagyok, mint tegnap, mert látom, hogy nem egyedi a problémám és sok anyuka sikeresen vette ezt az akadályt. Még egyszer köszi.
2010. jan. 12. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!