Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ido utan szabad teherbe...

Mennyi ido utan szabad teherbe esni, ha valaki 4 hetes terhesseget veszit el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen elvetéltem,a biztonság kedvéért azért "kitisztítottak" belülről.2 mensit kivártam,addig lelkileg már jobban voltam és újra neki kezdtünk,pont szupi időt kaptunk el,egyből össze jött,már 9 hónapos múlt.
2010. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már testileg úgy érzed magad és lelkileg is, szerintem 2 mensit érdemes várni. De már most elkezdheted szedni a folsavat és valamilyen terhesevitamint. Sétálj sokat, vagy valamilyen kímélő sportot csinálj. :)
2010. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

4 hetes terhességet elveszteni a szervezetnek annyi, mint egy erősebb menszesz. ha nem teszteltél volna, talán nem is tudod, hogy baba volt. Ha orvosi tisztítás nem volt, akkor akár azonnal lehet újra próbálkozni.


Sajnálom, ami veled történt, remélem, legközelebb több szerencséd lesz.

2010. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Májusban volt a baj, és szeptemberig várnom kellett.A dokim így tanácsolta.Nagyon jó orvos!Képes vagyok érte 70 km-t utazni.
2010. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!