Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 héttel császár után a vágás...

5 héttel császár után a vágás és a köldök feletti rész nagyon érzékeny és ha hozzáérek fáj is. Olyan zsibbadás szerű érzésem is van. Valamivel lehet ezt csillapítani? Illetve így kell ennek lennie?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor már nem fájt semmi, ahogy leírod a tüneteket, nekem úgy tűnik gyulladásod lehet, szerintem menj dokihoz, amilyen hamar tudsz, nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2008. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de mivel első szülés volt így nem tudtam normális-e. Köszönöm.
2008. aug. 4. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első gyermekem császárral született, a köldökömtől lefelé volt ilyen zsibbadós érzésem, érzékeny, érzéketlen is volt. A dokim azt mondta, mivel vágott, hogy a baba kijöjjön, ezért teljesen természetes, hogy érzéketlennek érzem, ne aggódjak, mert sokmindent átvágott, többek között az idegeket is, majd idővel újra fogom érezni a pocimat.

Így is lett!

Harmadik babát váró 25 hetes kismami

2008. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, plusz még annyit, hogy utána egy évig még a combomat sem éreztem a sok, méhösszehúzó miatt.
2008. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, én is császárral szültem, küldök alatt érzéketlen volt 1 évig......... most 3 éves a kislányom, és még mindig a vágás alatt felett 1 cm-es körben érzéketlen ha finoman végighúzom az ujjamat....ez van :-((
2013. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!