Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 25 hetes kismama vagyok. A...

25 hetes kismama vagyok. A szeméremcsont fölött közvetlenül milyen mélyen található a méh? Mindig megnyomom a hasam a mosogatónál állva, félek hogy nyomom a baba fejecskéjét vagy valamiét.

Figyelt kérdés
Elnézést ha buta a kérdés,de nyugodtabb lennék ha tudnám az anatómiai részét a dolognak.Mosogatás közben mindig nekidőlök a mosogató fém szélének(egyszer be is ütöttem a csont felett a hasam).Fejfekvésű a babám...
2010. jan. 10. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ezt ugye csak viccnek szántad? :DD


A babát nehezen nyomod meg, ami neked fáj, azt ne csináld. Ami neked nem jár fájdalommal, azt nyugodtan.

2010. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ilyeneken forogtam, de nem lett semmi baja a babámnak. Nyugodj meg ő jóval bentebb van. Például az ultrahangon jóval erősebben nyomják meg a hasadat,mint ahogy te nekidőlsz a mosogatónak. Nem lesz semmi baj.

3 hónapos baba anyukája

2010. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!