Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a szülés első jele?

Ez a szülés első jele?

Figyelt kérdés

Ma voltam mosdóban és a tisztasági betéten észrevettem,hogy ilyen nyálkás halvány rózsaszínes színű "takony" szerű valami volt.Bocsi a kifejezésért,de nekem azt mondták,hogy ahhoz hasonlítható.

39+6hetes kismama


2010. jan. 4. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem már enyhe fájásaim voltak mikor a nyákdugó távozott.

Nem törvényszerű,hogy egyből beindul a szülés még napokig is egybe lehet lenni,de te már nagyon a végénél tartasz,szóval bármikor beindulhat!

Könnyű szülést!

2010. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Programozott császárom lett volna okt. 30-án, de 21-én a babám már nem bírta tovább és nekem hajnal fél ötkor egy kisebb adag magzatvízzel távozott a nyákdugóm és innentől kezdve 10-15 percenként egy újabb adag távozott már fájásokkal együtt. Ekkor voltam 37+6 hetes. Úgyhogy akár már jelentheti a szülést is nálad.

Könnyű szülést neked.

2010. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jósló fájásaim vannak,de rendszertelenül.Sokat keményedik a hasam,és fáj a medence csontom is és nehezen kelek fel az ágyból,mert a derekam majd leszakad.2009.12.31-én éjfél után be kellett menni a kórházba,mert vérezni kezdtem,a vizsgálat után azt mondták,hogy 1 ujjnyira vagyok nyitva és kaptam hüvelytabletát mert amit előtte kellett használni az nem használt és azt mondták,hogy attól vérezhetek.
2010. jan. 4. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? Drukkolok!
2010. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit fájdogál a hasam,de semmi változás annyit mondtak,ha elfolyik a magzatvíz akkor menjünk be.
2010. jan. 4. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:

16:00-ás vagyok

Nekem bevált a melegzuhany, hogy kicsalogassam a kislányom.

Írj, ha van valami!

2010. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem hajnali 1-tol voltak fájásaim amikor reggel 5-kor elment a nyákdugó, 9:10-kor már a babám a karomban volt. :-) Konnyu szulést és jó egészséget kivánok!
2010. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEKEM EGY KEDD DU KEZDETT ELMENNI A NYÁKDÚGÓ, CSÜTÖRTÖK ESTE MENTEM BE A KKÓRHÁZBA, ADDIG FOLYAMATOSAN TÁVOZOTT PISINÉL, HAPCINÁL, PÉNTEK HAJNALRA LETT MEG A LÁNYOM. 3 HÓS. BARINŐMNEK HAJNALBA 2 KOR ELMENT A DÚGÓ, DU 4.KKOR CSÁSZÁRRAL LETT MEG
2010. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még egyben vagyok holnap ma megyek Nst re
2010. jan. 6. 01:03
 10/10 A kérdező kommentje:

ÉSZRE VETTEM AMIKOR PISILTEM,HOGY ILYEN FEHÉRES FOLYÁS JÖTT KI ÉS VÉR FOLTOK VOLTAK BENNE. HÜVELYTABLETTÁT KELLETT HASZNÁLNOM MERT BEGYULLADT A DOKI SZERINT A MÉHEM ÉS A CANESTEN G ÍRTA FEL LEHET HOGY TISZTULOK ÉS AZÉRT VAGY EZ MÁR A NYÁKDUGÓ VAGY VALAMI MÁS PROBLÉMA VAN?A HASAM ALJA ÉLESEN SZURKÁL,A BABA MOZGÁSA IS ÉLESEN SZURKÁLÓS ÉRZÉS A HASAM ALJÁNÁL.


40.hetes kismama

2010. jan. 6. 02:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!