Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvár és környékiek,...

Székesfehérvár és környékiek, szerintetek?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, nincs fogadott orvosom. Tudtok olyan dokit, aki elvállalna még szülésre? Császárral szeretnék szülni. (anyagi okai vannak, erre szép összeget fizet a biztosítóm)
2010. jan. 4. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen,mennyire undorító vagy!!!
2010. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen...Engem a 22.héten nem vállalt el senki, nem a 34.-en...
2010. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem 26. héten nem vettek már át! Van egy kórházi szabályzat, ami szerint 16- max. 20.hétig lehet csak fogadni orvost (ezt az egyik jelölt orvosomtól tudom). És a védőnőktől azt hallottam, h a fehérvári kórházban csak a legvégső esetben császároznak, mert a természetesség hívei.

És csak azért császárt választani, h pénzt kapj, sztem is eléggé visszataszító!!

2010. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz császárral szülni ha rendes úton is megszülheted?Miért akarsz fogadni orvost.Az orvosnak így is úgy is az a dolga,hogy levezesse a szülést és akkor is megkapja a fizetését.Én nem fogadtam,mert minek azt a pénzt a babára is költheted.


39+6hetes kismama

2010. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Undorító vagy sem, igenis megfordult a fejemben a gondolat, mert nagyon jól jönne a pénz. Elhihetitek, hogy a babára költeném, nem másra. Ha már egyszer fizetem az életbiztosítást, és ad egy ilyen lehetőséget, miért baj, ha ki is szeretném használni? Amúgy köszi mindenkinek.
2010. jan. 4. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Azén dokim a 25. héten sem szívesen vállalt már el. végülsi rábeszéltem.

A császárra én is rákérdeztem, mert kb. 5 kiló lesz a gyerekem, de azt mondta, hogy szó sem lehet róla, csak akkor ha egyéb komplikáció fellép.

2010. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!