Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Január 13 magasságában Székesf...

Január 13 magasságában Székesfehérváron lesz szerencsém sorstárshoz? Legalább nem lenne mindenki idegen! Hogy vagytok 39 hetesen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem Székesfehérvár, de legalább január 14 :-)


Egyelőre jól vagyunk, bár kicsit nehezebb már így a vége felé. Aludni már csak össze-vissza tudok, most is azért ülök itt a gép előtt!Fájásaim nincsenek, baba jól mozog, nagyjából ennyi.


Te hogy vagy? Mit érzel, mennyi van még hátra?

2010. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is jól bírom, most kezd egy kicsit hányingerem lenni, megérzés hogy van még hátra az megvan. Nem tudod véletlen mi vár ránk ezen a héten? Alvás nekem változó. Mozog rendesen, napi 10 bőven megvan. Fiú lesz vagy lány?
2010. jan. 4. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Január 8-ra vagyok kiírva. Holnap megyek nst-re. Eddig minden rendben, de már nagyon nehezen bírom. Jó lenne, ha már kibújna a pici, nagyon várjuk, de semmi jelét nem adja. Jól érzi magát odabennt. Eddig jól aludtam éjszaka, de az elmúlt 3 éjjel mindig megébredek. A mozgás az elég jól megy. A picur nekem változóan mozog. Hidegfront előtt szétrúgja a "berendezést", majd 1-2 napig alig akar mocorogni.

Te hogy bírod?

2010. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is január 13.-ra vagyok kiírva és 6-án megyek nstre.A baba rendesen mocorog és úgy vettem észre,hogy lejjebb van a hasam mint eddig.Jóslóim vannak,menni is nehéz.Ti hogy vagytok.Székesfehérváron fogok szülni.
2010. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Fiút várunk.

Sajnos azt nem tudom, hogy a héten mi lesz még. NST biztos, azt már mondták, de másról nem tudok. Egyébként Székesfehérváron volt szerencsém végignézni egy szülést, és nagyon jó élményeim vannak. A sógornőm szült ott, és én voltam bent vele. Nagyon szép a szülőszoba, és nagyon kedvesek voltak!

2010. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Viszont akadt még egy kérdés közben: a babaápolási cuccokat úgy tudom november óta nem adják, vinni kell, viszont azt még nem annyira sikerült beszereznem, máshogy beszéltem meg a védőnővel.

Jól vagyok, a baba mocorog rendesen. Drukkolok a holnap miatt ( NST ) magamnak és mindenkinek. Hajrá!

2010. jan. 5. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!