Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2100-as méhszáj értékel ki...

Péntek judit nikolet kérdése:

2100-as méhszáj értékel ki meddig húzta? Többedik gyereknél gyorsabb volt a szülés?

Figyelt kérdés
Én 37+6 hetes vagyok és tegnap vizsgált a dokim és 2100-as a méhszájam!! Vannak görcsök néha de inkább éjjel jön rám és wc lesz belőle mindig!! fél óráig másfél óráig tart kb az egész és utána megszűnik minden!!! Érdekelne ki meddig húzta ilyen méhszáj értékkel ... Vagy ez tök egyén függő?? Nekem 3. baba az első császáros volt a második simán lett és valószínű most is sima szülés lesz!!!
2014. jún. 18. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az érték nem sokat jelent, van, aki így megy szülni, van, aki sokkal jobban nyitva van, mégis hetekig húzza még. Ráadásul azt mondják, hogy többedik terhességnél hamarabb nyílik a méhszáj és ez teljesen normális. Szóval ez még nem jelent semmit. Viszont mivel már a 38. hétben vagy, nem sok lehet hátra. :)) Könnyű szülést kívánok!
2014. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héttől volt 2100, 39. héten szültem. Addig 2x is úgy éreztem, hogy na most és elég sokszot görcsöltem is emiatt.
2014. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. kihordott terhesség, a 36. héten elment a nyákdugóm egyik része, kinyíltam 2111-re, 38. héten elment a másik fele, akkor bő 1 ujjnyi lett. Azóta semmi. Szombat a terminus. :-S Ja, az 5. terhességem btw.
2014. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez semmit az ég világon nem jelent.

Én a 36. héttől 2 ujjnyira végig nyitva voltam, mégis csak másfél hét múlva szültem. Ja, és piszok nehezen tágultam és egyáltalán nem volt könnyű szülésem, császár lett a vége. És 36. héttől igen kemény jóslóim voltak.

Az egyik rokonom, aki a második babáját várta, ő már a huszonvalahányadik héttől 2100-as méhszájjal rendelkezett és ő pár nappal szült csak előbb, mint a kiírt dátum.

Szóval ez semmit nem jelent. Simán még túl is hordhatod és simán lehet nehezebb szülésed is. Nem ezen műlik.

2014. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!