Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan doki Tatabányán,...

Van olyan doki Tatabányán, aki figyelembe veszi hogy te császárral akarsz szülni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a császár nem választható, csak megfelelő indikáció esetén alkalmazzák. és ezt kórházban nem csinálja egy orvos sem saját szakállára, neki el kel arról számolni, hogy miért császározott. talán magánkórházakban érdemes ilyen lehetőség után érdeklődni.
2010. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is így tudom, magánkórházban viszont lehet ilyet pl: Telkiben
2010. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj császárral szülni ha nem muszáj! sokkal rosszabb. Tapasztalat.
2010. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tatabányai vagyok én is. Az első kisfiamat természetes úton szültem,21 évesen. Féltem rendesen, de nem bántam meg, hogy így szültem. Most is természetes úton szeretném világra hozni második gyermekünket, és csak is indokolt esetben lehet császár. Vannak olyan orvosok, ahol ez kívánságműsor, de konkrét ilyen esetet nem tudok. Max. kérsz EDÁt,de én azt sem kértem. Nem is fogok most sem.

Azért kérdezősködj bent a kórházban az sztkban a dokiktól, vagy pedig a Hajnalkától a terhestanácsadáson. Biztos szívesen válaszol a kérdéseidre.


Minden jót!


30 hetes km.

2010. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj császárral szülni ha nem muszály. Rendes uton, ahogy megszületik a kicsid, minden fájdalom azonnal elmulik. csáaszárnál nehezebben mozogsz, huzodik a sebed, és ugy hallottam, hogy a tejelválasztás is nehezebben indul meg.
2010. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ráaádsul a vajudo időszakot akkor is megvárják.
2010. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 3. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!